Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Türkiye'nin de Vekili - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.04.2011, 15:38   #11
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Türkiye'nin de Vekili

@Kendalli
Refah Partili sakallı adamların önüne geçince mutlu mu olacaktın. 11 Aylık iktidarları döneminde bu millete en fazla hizmeti olmuş kişilerdendir o sakallılar.
Alt 20.04.2011, 16:45   #12
kendalli
Tecrübeli Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kendalli Şuan kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:44

Tecrübe Puanı: 707 kendalli isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
@Kendalli
Refah Partili sakallı adamların önüne geçince mutlu mu olacaktın. 11 Aylık iktidarları döneminde bu millete en fazla hizmeti olmuş kişilerdendir o sakallılar.
aynen çok mutlu olacaktım çünkü o sakallılar olmasaydı sivas olayları olmayacaktı ve sivas onların yüzünden bu bedeli ödemeyecekti hadi yeniden eski alışkanlıklar depreşmez (has parti,saadet partisi vs.) ve bizde yeniden bedeller ödemeyiz...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2011, 18:10   #13
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
kendalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aynen çok mutlu olacaktım çünkü o sakallılar olmasaydı sivas olayları olmayacaktı ve sivas onların yüzünden bu bedeli ödemeyecekti hadi yeniden eski alışkanlıklar depreşmez (has parti,saadet partisi vs.) ve bizde yeniden bedeller ödemeyiz...
Kemalist bir Sivaslı olarak bazı konularda size katılmakla birlikte bazılarına katılmıyorum.

Katıldığım konu 2 Temmuz Olayları (Özellikle 2 Temmuz olayları dedim en azından biz Sivaslılar "Sivas" ismini kullanmamalıyız o olaylarla birlikte). Neden haklı buluyorum... O olaylar O insanların yüzünden olmasa da olayları tırmandıran ve yapılan komploya alet olan kişiler o insanlardır. Tekrarlıyorum o olaylar Türkiye'ye kurulmuş bir komplodur. Sağın ve Solun çok kuvvetli olduğu bir il Sivas seçilerek yapılmış Türkiye'ye kurulmuş bir komplodur. Ve bahsettiğiniz kişiler olayları yatıştırmaya çalışırken beceriksizlikleri yüzünden tırmandırmıştır (Başka etkenlerde vardır ama O insanların tavrı olayları tırmandırmıştır).

Katılmadığım konu ise şu anki iktidarın yerinde o tür olayların olmayacağının garantisi ile Saadet Partisinin iktidarda olmasını isterim...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2011, 18:34   #14
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 693 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Ha bir de tesekkur etmemiz lazim yani.. m.vekili haklarimizdan birini kendi keyiflerine harcadilar diye.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2011, 18:43   #15
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Cümleler düzgün ama Ali İzgi mi yazmış haber acaba Sevsinler sizi Türkiye'in de Vekiliymiş, özrü kabahatindem büyük bir haber oluvermiş. Sanki diğer vekillerimiz Abu Dabi vekili oluyor. Temayül yoklamasını dikkate almayarak ve Sivas'ta hiç yaşamamışları ilk sıraya koyarak ileri demokrasiye memleketi taşırsınız ...

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Ertugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.04.2011, 19:24   #16
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Yıkama yağlama tamam. Yalakalık son haddinde!

Umarım haberi yapan gazete, bu ya.. karşılığını bol bol ilan, reklam vs vs gelirleriyle alır.

Ayrıca son zamanlarda Sivas basınında ilginç bir haber yazma furyası başladı. Aslında haber demek doğru değil, çünkü okuduğumuz metinlerde olay yok, yer yok, zaman yok, sadece bir takım isim veya kişiler üzerinden 'dilek ve temenniler'in bulunduğu hayal aleminde gezinti notları var.

Bazen malum çakma haberleri okurken gülüyorum ve sandalyeden düşüyorum.
Alt 20.04.2011, 19:29   #17
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
kendalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
böyle adayları sivas olayları olmadan önceki zamanda çıkarmak lazımdıki refah partili sakallı adamların önünede geçilmiş olacaktı, sivas olayları olmasaydı böyle imaj sorunu falanda yaşamayacaktık ne yazıkki, şu durumda akp ye oy vermek benim için söz konusu değil ama açıkcası bu adayın milletvekili olmasınıda çok isterim...
Ah ah ha .... Yazık size, üzüldüm. Kafanızda hala katı bir sınıf yapısı olduğu ve buna göre tavır takındığınız belli. Sen sakallı dersin, diğerisi bikinili der, diğerisi başı açık, öbürüsü çarşaflı der. Bunları aşmak lazım. Çember sakallısı, top sakallısı, küpelisi, açığı, kapalısı, çarşaflısı, inançlısı, inançsızı.... Memleketimin her rengi her bireyi seni seviyorum! Hepinize, hepimize bu topraklarda yer var!
Alt 20.04.2011, 19:31   #18
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 492 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şimdi bu haberi yapan gazetenin sahibi geçmiş dönem milletvekillerinden en çok mustafa açıkalın beyi eleştiriyordu
sivasda yaşamıyor,sivasa faydası dokunmuyor diye ,vede ak partiye çok haddini aşan eleştiriler yapıyordu
ben şimdi mustafa açıkalını göz önüne getiriyorum nursena memecanı getiriyorum milyon sefer mustafa açıkalın diyorum
acaba bu gazete sahibinin önüne ne atıldıkı hemen seçim çalışmaları başlamadan dilini çıkarmaya başladı
yukarıda bir arkadaşımında dediği gibi yalakalık vede rant mevsimi açıldı hayırlı uğurlu olsun
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.04.2011, 23:32   #19
kendalli
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ah ah ha .... Yazık size, üzüldüm. Kafanızda hala katı bir sınıf yapısı olduğu ve buna göre tavır takındığınız belli. Sen sakallı dersin, diğerisi bikinili der, diğerisi başı açık, öbürüsü çarşaflı der. Bunları aşmak lazım. Çember sakallısı, top sakallısı, küpelisi, açığı, kapalısı, çarşaflısı, inançlısı, inançsızı.... Memleketimin her rengi her bireyi seni seviyorum! Hepinize, hepimize bu topraklarda yer var!
yazık sana olsun kelimelerini doğru seç burda kimseye hakaret etmedim etmemde ayrıca bana üzülmede çünkü üzülecek halim çok şükür yok, hiç kimsenin giydiği ve çıkarttıklarıyla ilgili söylediğim birşeyde yok sizde çok iyi idrak edersinizki o sakallı tabirinden kastım bir zihniyete vurgu yapmaktı şimdi artık onlarda kalmadı çünkü badem bıyık modeline büründüler, bu zihniyete benden oy moy yok kardeşim bunadamı karışacan ?!...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kendalli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.04.2011, 23:53   #20
kendalli
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kemalist bir Sivaslı olarak bazı konularda size katılmakla birlikte bazılarına katılmıyorum.

Katıldığım konu 2 Temmuz Olayları (Özellikle 2 Temmuz olayları dedim en azından biz Sivaslılar "Sivas" ismini kullanmamalıyız o olaylarla birlikte). Neden haklı buluyorum... O olaylar O insanların yüzünden olmasa da olayları tırmandıran ve yapılan komploya alet olan kişiler o insanlardır. Tekrarlıyorum o olaylar Türkiye'ye kurulmuş bir komplodur. Sağın ve Solun çok kuvvetli olduğu bir il Sivas seçilerek yapılmış Türkiye'ye kurulmuş bir komplodur. Ve bahsettiğiniz kişiler olayları yatıştırmaya çalışırken beceriksizlikleri yüzünden tırmandırmıştır (Başka etkenlerde vardır ama O insanların tavrı olayları tırmandırmıştır).

Katılmadığım konu ise şu anki iktidarın yerinde o tür olayların olmayacağının garantisi ile Saadet Partisinin iktidarda olmasını isterim...
düzeltme yaptığınız için teşekkür ederim en doğrusu ancak bu olurdu 2 temmuz...evet o olaylar tabiki onların yüzünden olmadı fakat cumhuriyetin kurulduğu bu şehirde sen kalkar belediyeyi onlara 4 tanede milletvekili çıkartırsan onlardan o zaman adama hop nereye sen demek bu şehirde bunu yapıyorsun alın size o zaman adınız sonsuza kadar lekelensin demedimi o komployu hazırlayan zümre yoksa elbetteki onlar yapmadı ama onlar seçildiği için 2 temmuz olayları oldu...sivaslı bu oyunlara bir daha gelmez çünkü bizim ağzımız yandı seçeceğimiz insanlar bizden akıllı olacak yoksa aday falan olmasın...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)