Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Sivas'ımız Hakkında Bilinmeyenler, Sivas'ımızı Tanıtalım
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas'ımız Hakkında Bilinmeyenler, Sivas'ımızı Tanıtalım Burada güzel kentimiz Sivas hakkında değişik Bilgiler verebilir veya yorumlayabilirsiniz. Sivas'ımızı güzelliklerini anlatalım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.06.2008, 15:56   #21
As!_MéLéK
Yeni Yiğido

As!_MéLéK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

As!_MéLéK Şuan As!_MéLéK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2008 17:38

Tecrübe Puanı: 586 As!_MéLéK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: HADİ SİVASI ANLATALIM(size göre sivas nasıl bir yer?)

o kadar çok resim varki seçmeye çalışıyorum 10 dk içinde acıyorum konuyu
As!_MéLéK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2008, 16:18   #22
umit_koc
Tecrübeli Yiğido

umit_koc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

umit_koc Şuan umit_koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.11.2013 23:20
Tournaments Won: 7

Tecrübe Puanı: 642 umit_koc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
As!_MéLéK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
o kadar çok resim varki seçmeye çalışıyorum 10 dk içinde acıyorum konuyu

BEKLİYORUM RESİMLERDEN ALABİLİRSEM MASA ÜSSÜ RESMİ OLARAK KAYIT EDECEĞİM

Hiçbirşey için "BENİMDİR" deme,

sadece de ki;

"YANIMDADIR"

Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder..
.
DAİMA SENİNLE KALMAZ ....
umit_koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2008, 16:57   #23
As!_MéLéK
Yeni Yiğido

As!_MéLéK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

As!_MéLéK Şuan As!_MéLéK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2008 17:38

Tecrübe Puanı: 586 As!_MéLéK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biraz uzun sürdü ama açtım konuyu sonunda bakabilirsiniz.
As!_MéLéK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2008, 16:47   #24
umit_koc
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
As!_MéLéK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Biraz uzun sürdü ama açtım konuyu sonunda bakabilirsiniz.

resimler için tesekkür ederim
devamı gelince haber et lütfen

sadece de ki;

"YANIMDADIR"

Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder..
.
umit_koc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2008, 07:47   #25
umit_koc
Tecrübeli Yiğido

Sivasspor'dan erken topbaşı

Türkiye'yi İntertoto Kupası'nda temsil edecek olan Sivasspor, top başı yaparak çalışmalarına başladı. Bülent Uygun yeni sezon için iddialalı konuştu.

2007-2008 futbol sezonunda ligi 4. sırada tamamlayarak Türkiye'yi İntertoto Kupası'nda temsil etme hakkı kazanan Sivasspor, İntertoto Kupası maçları nedeniyle bugün kulüp tesislerinde toplanarak çalışmalara erken başladı.

Teknik direktör Bülent Uygun, denenmek üzere getirilen, çeşitli takımlarda kiralık olarak oynayan ve PAF takımından futbolcuların da yer aldığı oyuncularını idman öncesinde saha ortasında toplayarak kısa bir konuşma yaptı.

Kırmızı beyazlı ekip idmanda ısınma hareketlerinin ardından kondisyona yönelik çeşitli çalışmalar yaptı.

Sivasspor'un Bursaspor'dan yeni transferi İbrahim Dağaşan ile sakatlıkları nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Pini Felix Balili ve Sedat Bayrak'ın da katıldığı çalışmaya Petkoviç, Abdurrahman, Hayrettin, Murat Sözgelmez, Diallo, Kanfory Sylla, Devran, Sezer, Musa, Muhammed Ali, Mehmet Yıldız, Sergio ve Cvetkov katılmadı. Bu oyuncuların Sivasspor'un 23 Haziran'da İzmit'teki kampına katılacağı belirtildi.

İdmanda Azerbaycan Milli Takımı'nda bulunan Ilgar Gurbanov ile izinli olan yeni transfer Taylan da yer almadı.

-TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT UYGUN-

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2008-2009 sezonun bütün takımlara hayırlı olması dileğinde bulunarak, ''Sivasspor olarak yeni sezonda da aynı futbol mantalitesi ve düşüncesiyle yolumuza devam edeceğiz'' dedi.

Bursaspor'dan İbrahim Dağaşan ve Kahramanmaraşspor'dan Taylan'ı transfer ettiklerini belirten Uygun, ''Başka takımlara kiralık olarak verdiğimiz 7-8 futbolcumuz da geri geldi. Sadece 13 arkadaşımız da ligin uzun maratonundan dolayı çok yoruldukları için 23 Haziran'daki İzmit'teki Kartepe Green Park Otel'de yapacağımız kampa dahil olacak'' diye konuştu.

Bundan sonra yapmayı düşündükleri 4 transfer daha olduğunu kaydeden Uygun, bunlardan ikisinin yetenekli ve genç yerli futbolcu, ikisinin de yabancı futbolcu olacağını söyledi.

İnter Toto Kupası'nda turu geçmek istediklerini ifade eden Uygun, ''Sivasspor olarak Avrupa'da başarılı olup UEFA Kupası'na katılmayı planlıyoruz'' dedi.

-HAKAN ŞÜKÜR SİVASSPOR'A GELECEK Mİ?-

Bülent Uygun, Hakan Şükür'ün Sivasspor'a transfer olacağına ilişkin haberlerin hatırlatılması üzerine, şunları kaydetti:

''Hakan Şükür, benim en sevdiğim futbolcu kardeşlerimden biri, arkadaşım. Türkiye'ye gelmiş geçmiş en büyük santrforlardan biri. Dolayısıyla Sivas'a gelmesi bizim için onur verici olur. O bu alemin gol kralı. Dolayısıyla Hakan keşke böyle bir teklifi kabul edebilse. Ama Hakan'ın dünyanın birçok kulüplerinden aynı şekilde teklifleri var. Hakan büyük ihtimalle Avrupa'da futbol hayatını devam ettirmek isteyecektir. O yüzden o transferin gerçekleşebileceğine inanmıyorum. Ama inanılmaz derecede bir keyif verirdi, Sivas halkına büyük coşku katardı. 7 milyon Sivaslı da ona bu desteğinden dolayı duacı olurdu. Ama zannetmiyorum, olabileceğini düşünmüyorum açıkçası.''

Uygun, ''Böyle bir teşebbüsünüz var mı?'' şeklindeki soru üzerine de ''Hakan Şükür'e bizim kapılarımız her zaman açık. Teşebbüs etmemize gerek yok. Hakan Şükür'ün bu konuyla ilgili ima etmesi bile seferberlik ilan etmemizi, her türlü maddi anlamda onu tatmin etmek için var gücümüzle çalışmamızı sağlayacaktır'' diye konuştu.

-SİVASSPOR'UN BU SEZON LİGDEKİ HEDEFİ-

Bülent Uygun, bu sezon ligdeki hedeflerinin sorulması üzerine ise, ''Yine aynı şekilde orta sıraları hedeflemiş, ama futbol adına kendi düşüncemi, tarzımı yansıtan bir oyun mantalitesi olacaktır. Bunun sonucunda getirilerine bakarak hedefimizi ona göre yükseltip ona göre belirleyeceğiz'' dedi.

Transferde sıkça adı geçen futbolcuları Mehmet Yıldız'a İspanya, Almanya ve Rusya'dan birçok teklifler olduğunu da belirten Uygun, ''Ama bizim istediğimiz paralar verilmediği sürece biz Mehmet'i bırakmak istemiyoruz. Mehmet Sivas'ta mutlu'' diye konuştu.
AA

sadece de ki;

"YANIMDADIR"

.
Alt 10.07.2008, 22:58   #26
kocak58
Tecrübeli Yiğido

kocak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kocak58 Şuan kocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.09.2011 19:41
Yeti 1 Greece Champion!
Tecrübe Puanı: 613 kocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herşeyin olduğu bi yer ama biraz da ağaçlandırılması lazım
Alt 15.05.2009, 13:18   #27
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1311 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: HADİ SİVASI ANLATALIM(size göre sivas nasıl bir yer?)

sivas benim incitanemdir... beni seven kucaklayan annem gibi..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)