Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.05.2009, 23:28   #11
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2012 23:55

Tecrübe Puanı: 711 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Kent Meydanı Bakımsız

kaldırım yapmak yolsuzluk diyolar.........adamın adını kaldırım sami takmışlardı ama doğan ürgüp gelir gelmez ilk icraatını gören varmı........ ben gördüm.........KALDIRIMLAR.... ...kardeşim benim partizanlık falan yaptığım yok doğan ürgüp kazandığı zaman benim burada ilk yaptığım yorum........sivas halkı muhsin yazıcıoğluna sahip çıkmıştır demiştim.........ama partizanlık yapan sizsiniz sami aydının bu şehre hizmetlerini yok sayıyorsunuz hatta buda yetmiyo yolsuzlukla suçluyosunuz..........el insaf.........
Alt 05.05.2009, 23:32   #12
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

1 Aylık bir belediyenin hiçbir icraatını görmeden onu savunanlar partizanlık yapıyor.
"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
Alt 05.05.2009, 23:34   #13
dertli58
Yiğido

dertli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dertli58 Şuan dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2012 23:16

Tecrübe Puanı: 579 dertli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ilerleyen zamanlarda bu gibi ve bundan daha büyük olumsuzluklara şahit olacağımıza inanıyorum.............bence artık sivasta hizmet bitmiştir..........

kardes sivas ta asil is bundan sonra yapilacak ole dusunme eger yapilmazsa 5 yilin sonunda yazarsin hic bi is yapilmadi diye daha dun bir bugun 2 nerden biliyosunda ole konusuyosun sivas bize baskanimiz Muhsin beyden hediyedir ona kendinden iyi bakacagindan hic bi suphem yok oncekinede bise demeye hakkimiz yok inkarada gerek yok oda calismis biz calisana calismadi demeyiz lutfen biraz durust olalim tmm gorusleriniz bise demiyorum ama bolesi gorusler sonunda yapilmalidir 2 gunde zaten bise olmaz
Merhametle yargıla
Sana layık kul olamadık
Doğruyu bir türlü bulamadık
Sözümüze sadık kalamadık
Şimdi affet Sen bizi Ya Rab
dertli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2009, 23:38   #14
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 706 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siz deme be kardeş saygıdansa ayrı ben burda kendımden baska hıçbir toplu örgütü temsil etmiyorum bilesin..sahsımda bir kitlesellik görüyosanda ne mutlu bana.....
sivas ahde vefa hızmete vefasızlık etmemişdir...bırakın bu jargonları be gardasım...zamana bırakalım insallah....hakedeni tekrar getiririz..biz sami aydından da memnunduk..ya yasaların adaletın işine karışmayın bu bi örnek teşkl etsin ya yarın samı aydın yada olmasa çok ısdedığınız bırılerı gelınce onlarda aynını yapsınlar işde...bunlar ufuk açıcı seyler arkadslar demokratikleşme emareleri..alışıcaz....haklı haksızı ayırcaz işde ne güzel...SİVASA HİZMET HER ŞEYDEN MUKADDESDİR...bunu herkes anlasın..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2009, 23:40   #15
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
dertli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

kardes sivas ta asil is bundan sonra yapilacak ole dusunme eger yapilmazsa 5 yilin sonunda yazarsin hic bi is yapilmadi diye daha dun bir bugun 2 nerden biliyosunda ole konusuyosun sivas bize baskanimiz Muhsin beyden hediyedir ona kendinden iyi bakacagindan hic bi suphem yok oncekinede bise demeye hakkimiz yok inkarada gerek yok oda calismis biz calisana calismadi demeyiz lutfen biraz durust olalim tmm gorusleriniz bise demiyorum ama bolesi gorusler sonunda yapilmalidir 2 gunde zaten bise olmaz
kardeşim ben bu belediyenin sivasa bir öncekinden daha iyi hizmet veremeyeceğini düşündüğümü söyledim bu benim nacizane görüşüm.........zaten sitemizde bunu gündeme getirmiş bende bu gündeme kendi yuorumumu yaptım bunda kızacak bişey yok...........
Alt 05.05.2009, 23:41   #16
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 631 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

''ateş olmayan yerden duman çıkmaz'' demiş atalarımız..!osman seçilmiş'e neden yolsuzluk suçlaması yapılmadıda samiye yapıldı? hizmet yapmadı diyen yok.. ama hizmet yaptığı paranın 2 katınıda götürdü bu adam! gidin kime sorarsanız sorun özbelsanın 11 trilyonu kayıpmı değilmi!!

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
1 Aylık bir belediyenin hiçbir icraatını görmeden onu savunanlar partizanlık yapıyor.
"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
peki gardaş daha bir aylık belediyenin icraatlarını görmeden neden suçluyorsunuz??!!

Konu Merkez_Alperen tarafından (05.05.2009 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2009, 23:44   #17
Cley
Moderator

Alıntı:
Merkez_Alperen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
''ateş olmayan yerden duman çıkmaz'' demiş atalarımız..!osman seçilmiş'e neden yolsuzluk suçlaması yapılmadıda samiye yapıldı? hizmet yapmadı diyen yok.. ama hizmet yaptığı paranın 2 katınıda götürdü bu adam! gidin kime sorarsanız sorun özbelsanın 11 trilyonu kayıpmı değilmi!!

peki gardaş daha bir aylık belediyenin icraatlarını görmeden neden suçluyorsunuz??!!
Sabredelim 4 yıl 11 ay var demişim. bunu suçlama olarak anlıyorsan bişey demiyorum .
Alt 05.05.2009, 23:46   #18
titizyiğido
Usta Yiğido

Alıntı:
kasparix Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
siz deme be kardeş saygıdansa ayrı ben burda kendımden baska hıçbir toplu örgütü temsil etmiyorum bilesin..sahsımda bir kitlesellik görüyosanda ne mutlu bana.....
sivas ahde vefa hızmete vefasızlık etmemişdir...bırakın bu jargonları be gardasım...zamana bırakalım insallah....hakedeni tekrar getiririz..biz sami aydından da memnunduk..ya yasaların adaletın işine karışmayın bu bi örnek teşkl etsin ya yarın samı aydın yada olmasa çok ısdedığınız bırılerı gelınce onlarda aynını yapsınlar işde...bunlar ufuk açıcı seyler arkadslar demokratikleşme emareleri..alışıcaz....haklı haksızı ayırcaz işde ne güzel...SİVASA HİZMET HER ŞEYDEN MUKADDESDİR...bunu herkes anlasın..
gardaş ben sana siz demedim yorumuma eleştiri getirenlere çoğul mahiyette siz dedim........dediğin gibi mecbur zamana bırakacaz zamanı gelincede bu konu silinmezse hep beraber açar okuruz.............
Alt 05.05.2009, 23:49   #19
Cley
Moderator

Kaygılanma ile suçlanmayı ayırt edemiyorsanız ne diyelim. Yine söylüyorum kaygılarım var. Mevcut belediye hükümetten gereken desteği alamıyacak.kendi yağıyla kavrulmaya çalışacak ama Sivasın imkanları belli.
Alt 05.05.2009, 23:51   #20
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 631 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
titizyiğido : ilerleyen zamanlarda bu gibi ve bundan daha büyük olumsuzluklara şahit olacağımıza inanıyorum.............bence artık sivasta hizmet bitmiştir..........

Cley Şurda kaldı 4 yıl 11 ay sabredelim.
bu yorumlardan başka hangi anlam çıkarılabilirki?
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)