Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Eglence > Oyun Odası > Forum oyunları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2008, 04:14   #11
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

Alıntı:
AJDAR

Ajdar ; İlk muzumu Sivaslılar.Net sayesinde yedim . Allah'ıma binlerce kez şükrediyorum.Bu siteye girdiğim için

Çıkitaaa Muzz , Çikta çikta çikta çikta çikta çikta çikidaaa Çikita Muz...

Gurup olalım gurup , Şurup olalım şurup Sivaslılar.Net'e soralım Grup

NOT : Maddi yardımınıza ihtiyacım var.İkinci albümü çıkartcam.Muz alıcak paramda yok Sivalılar.Net sayesinde geçiniyorum.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 08:31   #12
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 18:41

Tecrübe Puanı: 1337 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

Yemen Cumhurbaşkanı Ali Abdullah Saleh
sivaslilar.net ailesinin büyük bir aile olduğunu ifade ederken sözlerine şöyle devam etti
Sonmezisimli üyenin kronick isimli üyenin kahve konusundabaşının etini yediğini , hatta ve hatta kronick ' in sırf sönmez beyefendiye demli bir kahve ikram etmek için ülkemize gelme hazırlıklarını yaptığını istihbarat teşkilatımızın duyum aldığını burada sizlerle paylaşmak istedim dedi
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi 'nden yapılan açıklamaya göre
Türkiye ile Yemen'in tarihten gelen sıcak ilişkilere sahip olduğu ve bu ilişkilerin Türkiye'nin Ortadoğu'ya yönelik aktif politikası çerçevesinde son yıllarda ivme kazandığı belirtildi. Türkiye ile Yemen arasındaki ilişkilerin önemli bir boyutunun ticari ve ekonomik ilişkiler olduğuna işaret edilen açıklamadakronick isimli üyenin Yemen Cumhurbaşkanı ALİ ABDULLAH SALEH'İN resmi davetlisi olarak Türkiye'yi temsil etmesi ,bundan büyük bir onur duyacakları önemle vurgulandı .
Alt 15.10.2008, 08:38   #13
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 13:29

Tecrübe Puanı: 1005 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

emeğine sağlık kardeşim harika olmuş

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 08:51   #14
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 10:55

Tecrübe Puanı: 892 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

SEN ÇOK YAŞA EMİ GÜLMEKTEN YERLERE YATTIM ÇOK GÜZEL OLMUŞ KARDEŞİM.....
Alt 15.10.2008, 10:26   #15
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

FLAŞ FLAŞ!!

Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL bugün sabah 09:00 sularında TBMM 'de yaptığı basın toplantısında Bugün ünlü sivaslılar.net sitesi ziyaret edeceğini belirtti.Gül'ün ayrıca site üyelerinden :SÖNMEZ,Berat Demir,Kaptan58 ve Arif COŞKUN'unla mini chatte kısa bir görüşme yapacağı öğrenildi.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 10:53   #16
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Çok güzel olmuş eyüphan paylaşımınız için sağol
Alt 15.10.2008, 11:16   #17
EyüphanAydın
Yasaklı

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
BILL GATES

Bıll Gates ;
İnanın bu aralar Windows yazılımı çıkartamıyorum,Nedeni ise ; SivasLılar.Net sitesinin tadı damağımda kaldı.

Bilgisayarı ilk açtığımda hemen sitenize giriyorum ve bir daha çıkamıyorum.Rüştü Elmas beni buraya abone ettin aboneee ...!

NOT ; Bu aralar her üç sitede biraz online olmam lazım.Bu aralar gözüm Rüştü Elmas'ın tahtında Alıcağım ondan Adminliği
Alt 15.10.2008, 11:39   #18
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

FLAŞ ! FLAŞ ! FLAŞ !

Eyüphan Aydın arkadaşımızın sivaslılar.net!teki çıkışını duyan, gören televole magazin basını bu arkadaşımızı takibe aldığı peşine düştüğü ve kendi bünyelerine kazandırmak için büyük yarış içinde oldukları, 3 gündür kendisine hiçbir şekilde ulaşılamayan Eyüphan Aydın'ı bulabilmek için herşeyi göze aldıklarını söylediler.
Bu çıkışından sonra Eyüphan Aydın'ın birçok kişinin tahtını sarsacağı ve büyük deprem etkisi yapacağı ve bu sarsıntının fizanda bile duyulacağı geriden gelen artçı şok dalgalarla etkisini kaybedileceği söyleniyor.
Alt 15.10.2008, 12:15   #19
divik
Yeni Yiğido

divik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

divik Şuan divik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.12.2008 21:41

Tecrübe Puanı: 0 divik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Harikulade bir siteymiş bea,senelerdir bende zaga –makina-tv çoçuğu gibi programlar ile reyting patlaması yaptığımı sanıyordum,asıl patlamayı Eyüphan kardeşim yapmış,Kralsın Eyüphan, kral [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] kralı,disko krallığından istifa ediyorum, Eyüphanın tahtını istiyorum.Site Kralı olacağım!!!
Eklenen Resim Ön ?zlemesi

divik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.10.2008, 12:23   #20
EyüphanAydın
Yasaklı

Arkadaşlar gerçekten herkez çok güzel ev anlamlı resimler koyup altına iyi yazılar yazıyorlar.Herkezi tebrik ediyorum.

Diğer paylaşımlarınızı bekliyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil