Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.05.2009, 21:16   #11
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 845 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Hadiseye detsek verelim...

@ kronik
evet ablacim buna kesinlikle katiliyorum, fena bir halde bikkinlik geldi : ))
ben yine diyorum sertap erenerin o performansi vs bir baskaydi,
ses var kadinda hem canli hem kayit fark bu...
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 21:18   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Hadise hadise olmaya devam ediyor, kendisi başlı başına bir hadise zaten

Şaka bir yana bizim örf ve adetlerimizde böyle bir giyim tarzı olduğunu sanmıyorum, eğer gerçekten orada Türkiye, Anadolu yansıtılacaksa ve bizim adımıza da katılıyorsa yarşmaya bunlarada dikkat edilmeliydi.

Umarım iyi bir derece elde eder Ülkemiz adına reklam adına hiç fena olmaz.
Başarılar dilerim.
Alt 11.05.2009, 21:20   #13
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 00:53

Tecrübe Puanı: 972 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hadiseye destek verelim...

insallah kayberderde girdigi havadan cikar ............. rütük herseye birsey buluyorda neden hadisenin üstüne basina birsey demiyor ...??
Alt 11.05.2009, 21:22   #14
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
tatli-dilli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
@ kronik
evet ablacim buna kesinlikle katiliyorum, fena bir halde bikkinlik geldi : ))
ben yine diyorum sertap erenerin o performansi vs bir baskaydi,
ses var kadinda hem canli hem kayit fark bu...
Sertap erener denen zat yatsın kalksın ABD tezkeresini reddeden TBMM'ye dua etsin.Vesselam!

Alt 11.05.2009, 21:28   #15
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 845 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sertap erener denen zat yatsın kalksın ABD tezkeresini reddeden TBMM'ye dua etsin.Vesselam!

cok merak ediyorum sen bu yarismada türkiyeyi temsilen kimi görmek isterdin?
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 21:40   #16
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
tatli-dilli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
cok merak ediyorum sen bu yarismada türkiyeyi temsilen kimi görmek isterdin?
Böyle yarışmada bize özgü has Anadoluluk sökmez..
O halde ya onların dilinden anlayıp,Hadise'nin yaptığı gibi bizi temsil etmeyerek yarışacaksın,ya da yarışmaya katılmayacaksın..
Siyasi ilişkilerin birincileri belirlediği bir yarışmada 1. gelmek ne kadar mühimdir bilmiyorum..
Hadise 1.olsa kimin namına 1.olacak..Sertap Erener de tezkere olayının çıkardığı 1.dir..Ben bu yarışmayı tasvip etmiyorum,kimi temsil ettiği belirsiz,dün yoktu bugün var ,yarın tekrar olmayacak birinin beni temsil ediyor olmasından da hep rahatsızım!
Alt 11.05.2009, 21:59   #17
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Valla yazılanları okudumda herkes kıyafetinden bahsetmiş... İngilizce şarkıya kimse birşey demiyor kılığa kıyafete bakıyor... Ben izlicem kazanırsa sevinirim kazanamazsa da üzülmem... Kıyafet kötü dansöz gibi, şarkı güzel ama Türkçe değil ama ilginç Türkiye'yi temsil ediyor... Ayrıca ne olursa olsun "Hadise şarkıyımı pazarlıyor yoksa kendisini mi?" sorusu yakışıksız bir sözdür... Eleştirinin de sınırı olmalı bence...

Saygılar...

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Yiğiter valla ben ilkkez böyle bir tahmin yürüten birisini duydum... Onca zamandır bu işlerle uğraşırım ilkkez bu iddiayı duydum... Ayrıca Şebnem Paker Türk örf adetlerine göre şarkı söyledi ve 3. oldu... Demek ki olabiliyor.. Dilimizden ödün verip 1. olacağımıza ödün vermeden 5. 6. 10. olurum daha iyi..

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?

Konu Kibrisli tarafından (11.05.2009 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 22:06   #18
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Valla yazılanları okudumda herkes kıyafetinden bahsetmiş... İngilizce şarkıya kimse birşey demiyor kılığa kıyafete bakıyor... Ben izlicem kazanırsa sevinirim kazanamazsa da üzülmem... Kıyafet kötü dansöz gibi, şarkı güzel ama Türkçe değil ama ilginç Türkiye'yi temsil ediyor... Ayrıca ne olursa olsun "Hadise şarkıyımı pazarlıyor yoksa kendisini mi?" sorusu yakışıksız bir sözdür... Eleştirinin de sınırı olmalı bence...

Saygılar...
Herkes kıyafetinden bahseder çünkü haber kıyafet ile ilgili.
Ayrıca Hadisenin yaptığı bu aşırılığa aşırı tepki de aşırı olmalı
Alt 11.05.2009, 22:09   #19
LaEdri
Usta Yiğido

Kıbrıslı..

Biz "shekerim" diye bir şarkıyla bu yarışmaya katıldık..Onun için ne kadar karşı çıksam da İngilizceyle katılmak artık bana tuhaf gelmemeye başladı..

Bu yarışmada siyasi olarak birbirine yakın ülkelerin birbirlerine oy verdiği gerçektir..ABD'nin Irak savaşına karşı çıkan Avrupa devletleri bize hatrı sayılır oylar yoladı..

Şebnem Paker de benim kastettiğim Anadolu temsliyetiyle katılmadı yarışmaya..
Alt 11.05.2009, 22:57   #20
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 10:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 786 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick

Eurovison bir şarkı yarışması ülkelerin yarıştığı bizim ise milli mesele olarak hördüğümüz bir yarışma. Neden biz ülkemizin milli değerlerini Anadolu kültürünü yansıtmıyoruzda gidiyoruz yabancı kültür yabancı müzik ile yarışıyoruz bunu sorguluyalım.

Madem ki Hadise yarışmaya katıldı ülkemizi temsil ediyor bizimde onu desteklememiz gerekiyor herşeye rağmen!

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil