Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.03.2008, 13:36   #1
serkanka58
Tecrübeli Yiğido

serkanka58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkanka58 Şuan serkanka58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 655 serkanka58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart İŞTE SÖZÜNÜ YİYEN ÜNLÜLER...

Eskiden bizim memlekette sözünü yiyene pekiyi gözle bakılmazdı. Ancak şimdi ne olduysa oldu, ortalık iddialı laflarla doldu ama gel gör ki söz veren ertesi gün sözünü unutur oldu.

İŞTE SÖZÜNÜ YİYEN ÜNLÜLER...

FATİH ALTAYLI:
16 Ağustos 2004’te yazdığı yazıda “Mehmet Emin Karamehmet 20 ay içinde TMSF’ YE olan borcunun tamamını ödesin. Ben de gelip TMSF’nin kapısında anırırım’ dedi.

Mehmet Emin Karamehmet 25 Kasım 2005’te TMSF’ YE olan borcunun tamamını ödedi.

Altaylı hala anırmadı…

TUNCAY ÖZKAN:
Kanaltürk`teki programında, `Cumhuriyet `ten çıkan Hakan var ya, karşıma çıkmasın, yakaladığım yerde ...” diyerek gazeteci Hakan Akgün’ü döveceğini söyledi.

Özkan’ın çok beklemesine gerek kalmadan Hakan Aygün onu Taksim Meydanı’nda saat 12’de düelloya davet etti.

Tuncay Özkan “işim var, başka zaman yapalım” diyerek erteleme talep etti. Ancak o düello hala yapılmış değil…

EMİN ÇÖLAŞAN:
11 Eylül 2003’te “Hükümet Törkiş liradan 6 adet sıfır atmış olursa, ben bu hükümetten burada ertesi günkü yazımda ÖZÜR dilemeyi görev bilirim.” diye yazdı.

2005 Ocak ayından itibaren parayı Türk Lirası 6 sıfır atılarak Yeni Türk Lirası oldu.

Çölaşan hükümetten özür dilemedi

CENGİZ SEMERCİOĞLU:
Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Beyaz Melek filminin izlenme oranları için “1 milyonu geçsin, kulağıma küpe takacağım” dedi…

Beyaz Melek filmine giden kişi sayısı 1 milyonu çoktan geçti.

Semercioğlu’nun kulağında küpe gören olmadı…

AHMET ÇAKAR:
Söylediği lafı yiyen son ünlü ise Ahmet Çakar oldu. “Fenerbahçe Sevilla’yı yensin bikini giyeceğim” dedi.

Fenerbahçe Sevilla’yı yendi.

Çakar “şaka yapmıştım” diyor… Bikini giymeyeceğini söylüyor…

Ama ona çoktaaan bikiniyi giydirdiler…
serkanka58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)