Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.08.2007, 11:09   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart KENT KART DÖNEMİ BAŞLADI

Elektronik ücret toplama ve araç takip sistemlerini tek cihazda bir araya getirerek bozuk para ve kağıt bilet devrine nokta koyan Kentkart’ın dün resmi açılışı yapıldı.

214 halk otobüsünün tamamında yer alan ve GPS ile GPRS aracılığıyla tam zamanlı bilgi aktarımının sağlanacağı Kentkart’ın açılışında yer alan Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan, asıl uygulamamanın 14 Eylül tarihi itibariyle geçerli olacağını belirtti. Bu tarihten sonra kesinlikle bilet ve paranın geçerli olmayacağını belirten Başkan Yardımcısı Ceyhan, kart hakkında genel bilgi verdikten sonra sistemin Sivas’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kart hakkında teknik bilgileri veren Kentkart Genel Müdürü Ercan Ünal, Sivas’ı Anadolu’ya açılan bir kapı olarak gördüklerini belirtti. Ünal, “Sivas bu sistemin uygulandığı 9’uncu şehir oluyor. Özellikle bu bölgede sistemin kullanıldığı tek il. Bu yüzden diğer illere Sivas’tan kent kart dağıtımı yapacağız. Kentkart’ın Anadolu’ya açılan kapısı Sivas olacak” şeklinde konuştu.

Daha sonra Başkan Yardımcısı Ceyhan ile birlikte Kentkart yetkilileri bir halk otobüsü üzerinde kentkartın sağlayacağı kolaylıkları anlattılar. Ayrıca vatandaşların da Kentkart’a bir hayli ilgi gösterdiği gözlendi. Özellikle indirimli kart kullanacak olan emekli vatandaşların yoğun ilgisine maruz kalan Kentkart standı önünde uzun kuyruklar oluşuyor.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2007, 17:02   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: KENT KART DÖNEMİ BAŞLADI

Kent kart dönemi sivasımıza hayırlı olsun gec kalınmış bir olay ama yinede iyi oldu modrn şehir sivassıma her şeyin iyisi yakışır her şey sivas için
Alt 27.08.2007, 13:05   #3
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 08:59

Tecrübe Puanı: 725 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KENT KART DÖNEMİ BAŞLADI

Yaşadığım kent olan İzmir'de 6 yıldır uygulaması yapılıyor çokda başarılı ve modern bir sistem. Sivas'ın 9. il olması da ayrıca gurur verici bir durum. Hayırlı uğurlu olsun.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2007, 18:00   #4
serhankaburcuk
Yeni Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhankaburcuk Şuan serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2008 08:23

Tecrübe Puanı: 0 serhankaburcuk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KENT KART DÖNEMİ BAŞLADI

Bende bugün Kent kartımı aldım.İçine kontörümü koydum.Denemesinide yaptım.İstanbulda uygulanan Akbil sisteminin Kart şekli diyebiliriz...Sivasımıza hayırlı olsun.
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil