Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.03.2008, 21:56   #21
Kadir58
Yasaklı

Kadir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir58 Şuan Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.05.2008 23:27

Tecrübe Puanı: 0 Kadir58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denm

Alıntı:
aozdemir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sen daha toysun. biraz tecrübe edinmen lazım. Türkiye de ve dünyada neler olduğunu daha iyi anlarsın.
Isine gelmeyince öyle diyorsun, ama hic sorularima cevap vermiyorsun.

Bu dönek adamlari savunmaktan ne anliyorsunuz.

10 sene evvel AB ye kufur ediyorlardi, simdi AB ci kesildiler basimiza.

Bak, Abdullah Gül ne diyordu 1995 de:

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

Bak, Tayyip erdogan, BOP un esbaskani oldugunu kendi itiraf ediyor:

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.
Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 22:09   #22
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 671 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

ampulün sönmesi yakındır.az kaldı halada bu haberi destekleyen sivaslılar var böylesi insanlar sivasta olduğu sürece sivastan bir cacık olmaz
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 22:27   #23
Kadir58
Yasaklı

Kadir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadir58 Şuan Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.05.2008 23:27

Tecrübe Puanı: 0 Kadir58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Alıntı:
tayfun5883 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ampulün sönmesi yakındır.az kaldı halada bu haberi destekleyen sivaslılar var böylesi insanlar sivasta olduğu sürece sivastan bir cacık olmaz
Aynen katiliyorum kardesim.

Hala bu adamlari savunanlar cikabiliyorsa, yazik derim.

Tayyip cikip, bunlara kufur de etse, "evet, cok hakli" deyin bile cikma ihtimali yuksek.
Kadir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 22:49   #24
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 791 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Ne kadar cahilsiniz. Burada kürt, çerkez, laz demiyor!
Türkiye'de yaşayan yabancılar diyor!

Alman'a, İngiliz'e Türk'ün doğruyum dedirtsen ne fayda. Bu mu milliyetçilik anlayışınız. Siyasi düşüncemle hiç bir bağlantısı yok yorumumun.
Bu olayı milliyetçilikle bağdaştırmak saçmalık!

Çocukça yorumlar.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 23:04   #25
Orhan Selim
Yeni Yiğido

Orhan Selim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Orhan Selim Şuan Orhan Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2008 22:46

Tecrübe Puanı: 0 Orhan Selim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Boş laflarla zaman kaybediyorsunuz. Hüseyin Çelik eğitim sistemine büyük katkıları olmuş,adını tarih sayfalarına altın harflerle yazdıracak, son yıllarda gördüğümüz en çalışkan milli eğitim bakanıdır.

Senin hiç aklına gelirmiydi okulun ilk günü sıranda kitaplarını bulacağın,hemde ücretsiz bir şekilde, senin hiç aklına gelirmiydi fakir öğrencilerin annelerinin hesabına çocukları için devletin para yatıracağı,köy okullarına bile bilgisayar ve internet götürüldü. Yok şurda şunu demiş,burda bunu demiş haydii haydii,boş laflara karnımız tok...

Gördük biz daha önceki hükümetide,bir anayasa kitapçığı yer değiştirdi diye ülke batıyordu. Naşş bilgisizce ,saplantılı laflara bu millet artık inanmıyor.

Genel bütçeden ilk defa bu hükümet zamanında en fazla payı milli ağitim bakanlığı almıştır,haberin yoktur ama olsada saplantılı kafalar bunu anlayamaz.

Dilin kemiği yok,hele saplantılı kafaların dillerininde,beyinlerininde mantığı yoktur. Yazmak bedava,komplo teorisi üretmek zaten moda,icraata bakmak lazım,ömrünüzde böyle başarılı başka bir eğitim bakanımı gördünüz ki konuşuyorsunuz. Anca laff,laff bu yüzden sandıktan bir çok parti mefta olarak çıktı,millet inanmıyor artık,hizmeti görüyor,safsataya oy verecek adam kalmadı.

Tehlikenin Farkındayız !
Demokrasiden Yanayız
Orhan Selim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2008, 23:46   #26
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 735 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denm

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
AKP liler böyle bi açıklama yapmaz,onlar vatanına,milletine sahip çıkarlar.Haşa bu lafları ağzınıza almayın,ayıp oluyo.Baksanıza zaten adamlara kapatma davası açmışlar,din ile uğraşırken birde TÜRK'lük ile uğraşmasınlar.
Vatana millete nasıl sahip çıkılır ben anlayamadım. Vatanı karış karış yabancılara satarak mı? Arap kralın ayağına gidip resminin ve arap bayrağının altında resim çektirerek mi Türklüğe sahip çıkılıyor. Konu çok uzun başını ağrıtmayayım.
Alt 20.03.2008, 23:48   #27
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 735 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denmesin

Alıntı:
Orhan Selim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Boş laflarla zaman kaybediyorsunuz. Hüseyin Çelik eğitim sistemine büyük katkıları olmuş,adını tarih sayfalarına altın harflerle yazdıracak, son yıllarda gördüğümüz en çalışkan milli eğitim bakanıdır.

Senin hiç aklına gelirmiydi okulun ilk günü sıranda kitaplarını bulacağın,hemde ücretsiz bir şekilde, senin hiç aklına gelirmiydi fakir öğrencilerin annelerinin hesabına çocukları için devletin para yatıracağı,köy okullarına bile bilgisayar ve internet götürüldü. Yok şurda şunu demiş,burda bunu demiş haydii haydii,boş laflara karnımız tok...

Gördük biz daha önceki hükümetide,bir anayasa kitapçığı yer değiştirdi diye ülke batıyordu. Naşş bilgisizce ,saplantılı laflara bu millet artık inanmıyor.

Genel bütçeden ilk defa bu hükümet zamanında en fazla payı milli ağitim bakanlığı almıştır,haberin yoktur ama olsada saplantılı kafalar bunu anlayamaz.

Dilin kemiği yok,hele saplantılı kafaların dillerininde,beyinlerininde mantığı yoktur. Yazmak bedava,komplo teorisi üretmek zaten moda,icraata bakmak lazım,ömrünüzde böyle başarılı başka bir eğitim bakanımı gördünüz ki konuşuyorsunuz. Anca laff,laff bu yüzden sandıktan bir çok parti mefta olarak çıktı,millet inanmıyor artık,hizmeti görüyor,safsataya oy verecek adam kalmadı.

Tehlikenin Farkındayız !
Demokrasiden Yanayız

Adını tarih sayfalarına Altın harflerle yazdırır mı bilmemde kesin olan bir şey var adını giydiği çoraplarına yazdırıyor.
Alt 21.03.2008, 01:27   #28
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Kadir58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aynen katiliyorum kardesim.

Hala bu adamlari savunanlar cikabiliyorsa, yazik derim.

Tayyip cikip, bunlara kufur de etse, "evet, cok hakli" deyin bile cikma ihtimali yuksek.
Helal olsun sana genç kardeşim, sana boyundan büyük işlere kalkışma diyenler şimdi ne düşünüyor bilmiyorum ama, herkesi kendi kabuğuna nasıl da çektiri verdin bravoo. Bu bilginle bu azminle bildiğin yoldan şaşma hiç merak etme doğru yoldasın.Satılmış medya yarın desteğini çekerse sen gör daha neleri çıkacak piyasaya, bunlar daha suyun yüzeyinde görünenler derinlerde neler var neler var,yarın fes düşer kel görünür merak etme. Özel okullarda Atatürk köşesi gibi etkinlikleride bu hükümet kaldırdı,yarın sıra resmi okullarada gelecek.Ne diyelim Allah millete akıl fikir versin doğru yolu göstersin.
Alt 21.03.2008, 01:32   #29
albina58
Usta Yiğido

albina58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

albina58 Şuan albina58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2016 20:40

Tecrübe Puanı: 752 albina58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: -->: --->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım

Alıntı:
ofgurleyuk78 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Vatana millete nasıl sahip çıkılır ben anlayamadım. Vatanı karış karış yabancılara satarak mı? Arap kralın ayağına gidip resminin ve arap bayrağının altında resim çektirerek mi Türklüğe sahip çıkılıyor. Konu çok uzun başını ağrıtmayayım.
Madem birşey anlatılamıyor,en iyisi ironi yapmaktır.

Bir uçak'ta üç yolcu var uçak irtifa kaybediyo düşecek,hostes yolculara gidiyor,ingilize;sen soğuk kanlısın felan diyor ve atlamasını istiyor,ingilizde yaşasın ingiltere diyerek atlıyor.Fransıza gidiyor,sen centilmensin,felan diye anlatıyor,fransızda ;yaşasın fransa diyeek atlıyor.Hostes Türk ün yanına geliyor,ne derse desin Türk atlamıyor,pilot'un yanına gidiyor,durumu anlatıyor ve pilot hostese;git de ona atlamak yasak o zaman atlar diyor.Hostes Türk ün yanına geliyor ve karar aldık senin atlaman yasak diyor,o zaman Türk yerinden kalkıyor ve yaşasın TÜRKİYE diyerek atlıyor.
Bu konunun özü bu kadar basit,senelerce beş yıllık iktidarları korumak için bu devlette hep din kullanılmıştır,din bezirganları bu sitede de olduğu gibi benim masum insanlarımı din adı altında kullanmakta ve trilyonları götürmekte.Bir tarafta vatan gitmiş,ama hala gözler kör iki kelimede bağlı kalıyor,60 yıldır bu devleti yönetenlere vatan haini dedim ve arkasındayım.60 yıl önce masum bir kaç cümle ve icraatten başlayan eylemler kemiğe dayandı,son iki ay içine girdiğimizde artık bu devlette korunacak, devlet adına bir deger kalmadı,bundan sonra işin keyfindeyim.Ben, komşum aç yatarken tok uyuyamam söylemindeyken,diğer tarafta din adını kullanarak kattrilyonlar giderken,yazılı ortamlarda,ücret olarak asgeri ücrette ve biraz üste ama nihayetinde açlık sınırında olan vatandaşlarım, hatta hemşerilerim ve hatta bu konudan muzdarip canlı örnek A.LATİF ŞENER hocanın söylemleride bir kenarda dururken,bir tarafta altına imza atılan vatan hainlikleride bir kenarda duruken,1923 yılından beri yeni cumhuriyetle kurulmuş sistemde tek aksayan dişli DİN olgusu maalesef her dem gündeme getirilmekte,ama dini özgürlük 85 yıldır hiçbir zaman yara almamış,zarar görmemişken. Bu bazen sağ-sol,bazen kürt-türk,bazende alevi-sünni olarak karşımıza çıktı ve çıkacak.Tüm arab aleminde olduğu gibi,her günde kanın eksik olmadığı gibi.Ayrıca bunda eğitim-kültür ve fakirliğin kademe kademe ilerletiletilmesiyle.
Sonuç itibariyle,arab kesiminde ve tüm ortadoğuda bu fitne ve fesadın girdiği her dönemde kan akmış,ayrımlar olmuş,petrolden diğer maddi zenginliklere rağmen fakirlik, fukaralık,cehalet gün geçtikçe artmıştır.
Ne kadar söylesekte söyleyelim,tıpkı pkk yandaşları,pkk nın üst tabakasının her gün karı alemi yapmasını görmediği gibi,eroin paraları ile baron çıkarttıklarını görmediği gibi,hala biji pkk der gezer ve başka bir kelime bilmezler.Burda da konu aynıdır,iki tane dini kelimenin haricinde hiçbir bilgi yok maalesef ve bunu geliştirmek adınada atılım yapılmaz.
Yarın bu ülkede iç savaş çıkacak,tarih 2014,ülkede federasyon kurulacak tarih 2015.Süreç adım adım ilerlemektedir.Bizde,bu süreç zarfında,tüm aleyhimize gelişen olaylara at gözlüğü takar,iki dini kelime, tv de üç pembe dizide takılır kalırız.

Yazı uzun,okumak zaman alır,verdiğim rahatsızlık için üzgünüm.
Alt 21.03.2008, 07:22   #30
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 21:56

Tecrübe Puanı: 618 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: Milli Egitim Bakaninda sok aciklama: :"Türk'üm, doğruyum, çalışkanım" denm

Alıntı:
aozdemir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sen daha toysun. biraz tecrübe edinmen lazım. Türkiye de ve dünyada neler olduğunu daha iyi anlarsın.
aynen katılıyorum.sıyaset zeka ve bırıkım gerektırır.olayları genız acıdan gormek gerek
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)