Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.11.2007, 20:24   #31
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 09:32

Tecrübe Puanı: 906 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: sizce ?

bence saçma ve gereksizdi.............
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2007, 20:50   #32
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: --->: sizce ?

Alıntı:
banu58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şimdi önce bu LCD ekranların yapılma nedenine bakalım,son aylarda Sivasa gidenler bilir,Kale camii,cıbıllar parkı ve daha birçok noktadaki tarihi bilboardlar kaldırıldı,onların yerine kaldırım üzerlerine yerleştirilecek bu LCD ekranlar konuldu,hem görüntü kirliliğine neden olmuyor hemde estetik bir görünüm sağlıyor,sanmayinki bu ekranlarda vizyondaki filmler gösterilecek.
Sizler esnaf olsanız bu ekranlarda tanıtımınızın yapılmasını istemezmisiniz?

Belediye işyeri açmak,çalıştırmak,işsizlere iş sağlamak zorunda değil,kaldıki Sivas Belediyesinin işsizlere işsağlamak için yapmış olduğu bir çok proje var,en basidi Özbelsan var,buna ilave otopark hizmetinden elde edilen paralar burada istihdamı sağlanan belediye personeline veriliyor,kaldıki Sivas Belediyesinin birçok ile nazaran ortaya koyduğu devasa projeler var ona lüzumsuz deyin buna lüzumsuz deyin lüzumlu olan ne peki...
Hangi belediye bağlı olduğu ildeki işsizleri bitirmiş?

Birçokları Paşabahçeden memnundur ben bekarım ve hiç gitmiyorum bana göre oraya harcanan parada lüzumsuz diyebilirmiyim?

Sivas Belediyesi birçok büyükşehir belediyesinden iyi çalışıyor,kaç şehirde su arıtma tesisi var,kaç şehirde çöp depolama fabrikası var,kaç şehirin alt yapısı tamamen bitmiş,kaç şehrin asfaltlanmadık yolu kalmış?
Anlayamadığım burada tasarruftan bahsediliyor Allah aşkına söyleyin Sivasta yapılan binaların hangisi tasarrufi düşünceyle yapılmış,hepsinde selçuklu gösterişi yokmu?Kaldıki bu şehirde işsizlik var ama lüks yaşamda var!
Belediyecilik hizmet götürme yeridir,işve işçi bulma kurumu değil!

Daha dün İstasyon caddesindeki ağaçlar için birdünya laf edildi herkes greenpeaceci oluverdi o ağaçlar miyadını doldurmuş 30 seneyi açmış içleri çürümüş ağaçlardı ama kaçınız biliyor bir akasya ağacının ömrünü,ama herkes birşeyler söyledi herzamanki gibi hem merak etmeyelim genç ağaçlar kesilmedi.Sivas bundan sonra dışyüzüyle gözükecek bu ve benzeri projeler devam edecektir ben bunu umud ediyorum.

Evet şimdi BENCE sorusunu cevaplıyayım;bence çok olumlu projeler bunlar,devamını bekliyoruz.
Saygılar!
Size katılmamak mümkün değil böyle güzel ve aydınlatıcı bilgileri bizimle paylaştığın için sizi tebrik ederim öncelikle bu projede belediyemizin bütcesinden bir kuruş cıkmadığı gibi tam tersi belediyemize gelir getirecek bir kaynak sivasın bütün esnafının reklamları buralardan yayınlanacaktır her esnafın beklediği bir olayı bizler malesef bu olayın önemini bir türlü anlayamıyoruz türkiyede ve dünyada bir ilkin yapılmasından dolayı sevineceğimiz yerde tepki göstermenin mantığını anlayamıyorum belediyemiz bütcesinden tek kuruş harcamadan yapıyorsa bunun neresi israf nersi lüzumsuzluk her türlü bakım onarım ve diğer masrafları üslenici firma sorumluluğundadır belediyemiz bu LCD leriçin bir bütce ayırmış değil eğer öyle olsaydı bende karşı cıkardım bu kadar yoksulumuz varken fazla lüks derdim fakat öyle değil reklam firması teklif vermiş belediyede bu işten para kazanacağını hesap edip olumlu kararı vermiş modren sivasıma her şeyin iyisi yakışır ben şahsen istanbulda yaşıyorum her hangi bir tarafı tutarak yazmadım
benim partim felan yok kim doğru calışırsa ben onu taktir ederim ayrıca fikrime katılmayanlarıda Y.....ka felan gibi küfür etmem her türlü eleştiriye acık bir insanım kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil saygı ve sevgi ortamından uzaklaşmamak dileklerimle
Alt 28.11.2007, 21:05   #33
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1066 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: sizce ?

açıkcası bende gerekli bulmuyorum vatandaş yürürken yolun ortasında durup tv yimi izlicek
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2007, 22:01   #34
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: sizce ?

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Size katılmamak mümkün değil böyle güzel ve aydınlatıcı bilgileri bizimle paylaştığın için sizi tebrik ederim öncelikle bu projede belediyemizin bütcesinden bir kuruş cıkmadığı gibi tam tersi belediyemize gelir getirecek bir kaynak sivasın bütün esnafının reklamları buralardan yayınlanacaktır her esnafın beklediği bir olayı bizler malesef bu olayın önemini bir türlü anlayamıyoruz türkiyede ve dünyada bir ilkin yapılmasından dolayı sevineceğimiz yerde tepki göstermenin mantığını anlayamıyorum belediyemiz bütcesinden tek kuruş harcamadan yapıyorsa bunun neresi israf nersi lüzumsuzluk her türlü bakım onarım ve diğer masrafları üslenici firma sorumluluğundadır belediyemiz bu LCD leriçin bir bütce ayırmış değil eğer öyle olsaydı bende karşı cıkardım bu kadar yoksulumuz varken fazla lüks derdim fakat öyle değil reklam firması teklif vermiş belediyede bu işten para kazanacağını hesap edip olumlu kararı vermiş modren sivasıma her şeyin iyisi yakışır ben şahsen istanbulda yaşıyorum her hangi bir tarafı tutarak yazmadım
benim partim felan yok kim doğru calışırsa ben onu taktir ederim ayrıca fikrime katılmayanlarıda Y.....ka felan gibi küfür etmem her türlü eleştiriye acık bir insanım kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil saygı ve sevgi ortamından uzaklaşmamak dileklerimle
Abi her seferinde belediyeden para çıkmadı diyorsun... Bende nasıl çıkmadı para merak ediyorum bu konuda senden beni bilgilendirmeni rica ediyorum... Gerçekten merak ettim nasıl oluyor koca cadde yapılıyor da masrafsız oluyor...
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2007, 22:10   #35
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
banu58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şimdi önce bu LCD ekranların yapılma nedenine bakalım,son aylarda Sivasa gidenler bilir,Kale camii,cıbıllar parkı ve daha birçok noktadaki tarihi bilboardlar kaldırıldı,onların yerine kaldırım üzerlerine yerleştirilecek bu LCD ekranlar konuldu,hem görüntü kirliliğine neden olmuyor hemde estetik bir görünüm sağlıyor,sanmayinki bu ekranlarda vizyondaki filmler gösterilecek.
Sizler esnaf olsanız bu ekranlarda tanıtımınızın yapılmasını istemezmisiniz?

Belediye işyeri açmak,çalıştırmak,işsizlere iş sağlamak zorunda değil,kaldıki Sivas Belediyesinin işsizlere işsağlamak için yapmış olduğu bir çok proje var,en basidi Özbelsan var,buna ilave otopark hizmetinden elde edilen paralar burada istihdamı sağlanan belediye personeline veriliyor,kaldıki Sivas Belediyesinin birçok ile nazaran ortaya koyduğu devasa projeler var ona lüzumsuz deyin buna lüzumsuz deyin lüzumlu olan ne peki...
Hangi belediye bağlı olduğu ildeki işsizleri bitirmiş?

Birçokları Paşabahçeden memnundur ben bekarım ve hiç gitmiyorum bana göre oraya harcanan parada lüzumsuz diyebilirmiyim?

Sivas Belediyesi birçok büyükşehir belediyesinden iyi çalışıyor,kaç şehirde su arıtma tesisi var,kaç şehirde çöp depolama fabrikası var,kaç şehirin alt yapısı tamamen bitmiş,kaç şehrin asfaltlanmadık yolu kalmış?
Anlayamadığım burada tasarruftan bahsediliyor Allah aşkına söyleyin Sivasta yapılan binaların hangisi tasarrufi düşünceyle yapılmış,hepsinde selçuklu gösterişi yokmu?Kaldıki bu şehirde işsizlik var ama lüks yaşamda var!
Belediyecilik hizmet götürme yeridir,işve işçi bulma kurumu değil!

Daha dün İstasyon caddesindeki ağaçlar için birdünya laf edildi herkes greenpeaceci oluverdi o ağaçlar miyadını doldurmuş 30 seneyi açmış içleri çürümüş ağaçlardı ama kaçınız biliyor bir akasya ağacının ömrünü,ama herkes birşeyler söyledi herzamanki gibi hem merak etmeyelim genç ağaçlar kesilmedi.Sivas bundan sonra dışyüzüyle gözükecek bu ve benzeri projeler devam edecektir ben bunu umud ediyorum.

Evet şimdi BENCE sorusunu cevaplıyayım;bence çok olumlu projeler bunlar,devamını bekliyoruz.
Saygılar!
Bakınız belediye iş bulma kurumu değildir ancak istihdam alanları oluşturmak zorundadır... Eğer bugün Sivas'ta beş yıldızlı otel yapmak isteyen bir girişimci yer bulamıyorsa ona yer gösterilmiyorsa bunun sorumlusu belediyeden başka kimse değildir...Benim kızdığı eleştirdiğim nokta bu eğer işsizimize iş olanağı ortaya çıkacakken izin verilmeyip de lüks için israfa giriliyorsa karşı çıkarım... Sivas'taki binalar lüks olabilir şahsa aittir kendi kazancına göre yapar ama belediye halkının hepsi aynı veya yakın bir yaşam seviyesinde değilken lükse girerse tartışılır... İstasyon caddesinde ki ağaçların kesilmesine bende destek verdim çünkü ömrünü doldurmuştu onlar... Siz bilir misiniz vari küçük düşürücü sözler kimseye yakışmamakta ve burada kimse kimsenin tahsilini sorgulama gibi bir fütursuzluğa girmemeli... Ve son bir söz ben Sivas'ta devasa proje göremedim hangileri acaba devasa aksu mu? pazar yerlerinin değiştirilmesi mi? Yoksa 8 ayda bitirileceği söylenip başlayalı 14 ay olan ve ondan daha büyükleri çok daha kısa sürede bitirilen pazar pazarının yerine yapılan alış veriş merkezi mi? Ha bu arada yada belediye başkanı ortaklı özbelsan' daki kaldırım taşı fabrikası mı? Hangisi...????
Saygılarımla....
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.11.2007, 22:32   #36
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 07:59

Tecrübe Puanı: 728 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: İLK LCD YERLEŞTİRİLDİ

Alıntı:
Serd@r Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Evet yere yerleştiriliyor.Üzeri kırılmaz bir cam ile kapatılıyor!
NE KADAR SAÇMA BİR UYGULAMA... BİR DÜŞÜNSENİZE, BİR SÜRÜ İNSAN DURMUŞ, YERE BAKIYOR. VE BELKİ GÜLÜYOR, BELKİ DE MERAKLI GÖZLERLE YERE DOĞRU BOŞ BOŞ BAKIYOR. AVRUPA KENTİ DİYORSUNUZDA, AVRUPANIN HİÇ BİR KENTİNDE HİÇ BİR METROPOLÜNDE BÖYLE DEĞİL. BAŞ ÜSTÜNE MONTE EDİLİR VE HERKESİN BAKIŞ AÇISINDA OLUR.

HAA, ARAÇLAR KAZA YAPMASIN DİYORSANIZ DA O ZAMAN YÖNÜNÜ YAYA TARAFINA DOĞRU KOYARSINIZ OLUR BİTER.

TUHAF YANİ...

.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2007, 00:15   #37
banu58
Tecrübeli Yiğido

banu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

banu58 Şuan banu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.11.2008 18:30

Tecrübe Puanı: 629 banu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: sizce ?

Alıntı:
musab58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Bakınız belediye iş bulma kurumu değildir ancak istihdam alanları oluşturmak zorundadır... Eğer bugün Sivas'ta beş yıldızlı otel yapmak isteyen bir girişimci yer bulamıyorsa ona yer gösterilmiyorsa bunun sorumlusu belediyeden başka kimse değildir...Benim kızdığı eleştirdiğim nokta bu eğer işsizimize iş olanağı ortaya çıkacakken izin verilmeyip de lüks için israfa giriliyorsa karşı çıkarım... Sivas'taki binalar lüks olabilir şahsa aittir kendi kazancına göre yapar ama belediye halkının hepsi aynı veya yakın bir yaşam seviyesinde değilken lükse girerse tartışılır... İstasyon caddesinde ki ağaçların kesilmesine bende destek verdim çünkü ömrünü doldurmuştu onlar... Siz bilir misiniz vari küçük düşürücü sözler kimseye yakışmamakta ve burada kimse kimsenin tahsilini sorgulama gibi bir fütursuzluğa girmemeli... Ve son bir söz ben Sivas'ta devasa proje göremedim hangileri acaba devasa aksu mu? pazar yerlerinin değiştirilmesi mi? Yoksa 8 ayda bitirileceği söylenip başlayalı 14 ay olan ve ondan daha büyükleri çok daha kısa sürede bitirilen pazar pazarının yerine yapılan alış veriş merkezi mi? Ha bu arada yada belediye başkanı ortaklı özbelsan' daki kaldırım taşı fabrikası mı? Hangisi...????
Saygılarımla....
Şimdi arkadaşım iftiranın ne kadar zelil olduğunu bilecek kapasiteye sahipsin eminim ama Belediyeye bu konuda iftira atıyorsun;
1.Otellerin sadece ismi telafuz edildi daha yer,fizibilite ve projesi yok yani böyle bir talep yok.
İtihdam diyorsan Arıtmada çalışanlar,Depolamada çalışanlar,Özbelsanda çalışanlar,Paşabahçedeki güv.personeli,mevcut belediye ile hayata geçen süreli otopark sisteminde çalışan işçiler bunlar istihdam değilmi?Ne yani işi olmayan iş bekleyebilir haklıdırda ama belediyenin asli görevi HİZMETtir.
Sivasta devasa projeler görememiş olabilirsin bu bakış açısıyla paralel gider buna paralel olarakda bu konularda bilgi şarttır sizin AKSUmu dediğiniz proje Dünya proje yarışmasında 3. oldu kusura bakmayınız 1. olamadı...
Buna ilave 17 milyon YTL lik su arıtması bitmek üzere,otele yer vermedi dediğiniz Belediye Organize sanayi sitesinin yerini nasıl olduda hibe etti acaba...
Son olarak bir iftirada daha bulunmuşsunuz Özbelsan Belediye başkanının ortaklığında değil Sivas Belediyesinin ortaklığında ayrıca batmak üzere olan Özbelsanı canlandırıp kazanan beğenmediğiniz belediye oldu..
Saygılar!
Alt 29.11.2007, 00:34   #38
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 703 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: İLK LCD YERLEŞTİRİLDİ

Hersey güzel hos,hersey güzide ilimiz Sivas icin
Sponsorlar karsilayacak deniyor,güzel
Bütün bakim onarim garanti kapsaminda deniyor güzel
Türkiyedeki sehirler icinde bir ilk deniyor güzel hepsi güzel
Ama;
Bunun yerine daha uygun fiyatla ve tabiki sponsorlarin destegiyle baska reklam panolari konup,bu sponsorlarin kredileri daha yararli daha elverisli ve daha kalici islerde kullanilsa bence fena olmazdi.
Yinede emege saygisizlik etmeyip Baskanimiza ve bunun gerceklestirilmesinde emegi gecen herkese bir Sivas asigi olarak tsk ediyorum
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2007, 07:21   #39
abuç
Yiğido

abuç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abuç Şuan abuç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.02.2012 14:38

Tecrübe Puanı: 671 abuç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
musab58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Abi her seferinde belediyeden para çıkmadı diyorsun... Bende nasıl çıkmadı para merak ediyorum bu konuda senden beni bilgilendirmeni rica ediyorum... Gerçekten merak ettim nasıl oluyor koca cadde yapılıyor da masrafsız oluyor...
katılıyorum ,karşılıksız hizmet nasıl alınıyormuş bizde öğrenelimde vatandaşlara daha iyi hizmet verebilelim .Benim bildiğim Karşılıksız vermek sadece Allaha mahsustur.

YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ,
YA DURMALI YA KUDURMALI.
SONUNA KADAR GİRMELİ HANÇER,
YA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI.
abuç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2007, 07:46   #40
abuç
Yiğido

abuç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abuç Şuan abuç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.02.2012 14:38

Tecrübe Puanı: 671 abuç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: --->: -->: İLK LCD YERLEŞTİRİLDİ

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
NE KADAR SAÇMA BİR UYGULAMA... BİR DÜŞÜNSENİZE, BİR SÜRÜ İNSAN DURMUŞ, YERE BAKIYOR. VE BELKİ GÜLÜYOR, BELKİ DE MERAKLI GÖZLERLE YERE DOĞRU BOŞ BOŞ BAKIYOR. AVRUPA KENTİ DİYORSUNUZDA, AVRUPANIN HİÇ BİR KENTİNDE HİÇ BİR METROPOLÜNDE BÖYLE DEĞİL. BAŞ ÜSTÜNE MONTE EDİLİR VE HERKESİN BAKIŞ AÇISINDA OLUR.

HAA, ARAÇLAR KAZA YAPMASIN DİYORSANIZ DA O ZAMAN YÖNÜNÜ YAYA TARAFINA DOĞRU KOYARSINIZ OLUR BİTER.

TUHAF YANİ...

.
haklısın gardaş ; bunun bir ilk olması doğru ve güzel olduğunu göstermez bu bir,ikincisi böyle bir uygulamanın hiç bir avrupa ülkesinde eşi benzeri yoktur,üçüncüsü bir Anadolu şehri için saçma ve lüks bir uygulama,dördüncüsü bu uygulamayı reklam firması finanse ediyormuş hemde karşılıksız hemde bu devirde,reklamcılıkta uzman değilim ama bildiğim kadarıyla marketlerde insanların göz hizasına konan ürünler daha çok dikkat çekiyor ve alıcı buluyormuş.monitörü yere koyup insanlara kafaları yerde reklam izletmek hangi reklamcının fikri merak ettim doğrusu buda beş.

YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ,
YA DURMALI YA KUDURMALI.
SONUNA KADAR GİRMELİ HANÇER,
YA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI.
abuç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)