Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013) - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.03.2013, 10:40   #21
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 426 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013)

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aklı evvel bikaç vatandaş otogarın aynı yerine yapılmasını eleştirmiş bikere buna doğan ürgüp tekbaşına karar vermiş değil şehrin yüzde 75 nin onayıyla yapıldığını biliyorum tüm bunlar sivas gibi gereğinden fazla geri kalmış [geribıraktırılmış]şehir için yeterlimi ?asla değil sağlıcakla kal
Güzel abicim varsa öyle bir anket göstersin de görelim anket manket yok elinde geçen dönem mahkeme süreci yaşandı yeni yeriyle ilgili Doğan Ürgüp gene bu süreç yaşanır ve seçimlere yetiştiremem diye kolayına kaçtı 4 senedir neredeydi. eğer şehire sormuşsa ki sormadı onlar otogarın istasyon caddesine yapılmasını da isterler yeterki uzak olmasın yeri ama çağdaş modern ülkelerde bu tip yerler şehirden uzakta olur zamanla şehir büyüdükçe içinde kalır şimdiki terminalde 30 yıl önce şehir dışındaydı.Bir kampüs yapılsaydı içinde hızlı tren ve otobüs terminali ve bir otel cami kafeler vs olsaydı yemin ediyorum dünyaya örnek olurdu.
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2013, 13:51   #22
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İpeksaray

Kasseria Alışveriş Merkezi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Metroland

SDF Home Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Tepe Home

şimdi yeni bitmek üzere olan "Byz Garage avm"

Eyyyyyyyyy başararılı gören arkadaşlarım bunlar Kayserideki devasa bazı AVM merkezleri 4 yıldır bir tane yapamaz mı Spor Komplesi mi daha öncelikli ihtiyaç AVM mi?

ya bunlar kayseri büyük şehir saçma örnekler verme şimdi diyenlere de sivasın 3 te biri nufuslu Nevşehir kapadokya Avm kapak olsun...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Ben anlamadım bunları Kayseri büyük şehir belediye başkanı mı yaptı.

Bu mesajları habire uyduruktan ev yapıp, korkunç paralara satan, kazandığı paraları başka şehirlere yatıran, vizyonsuz iş adamlarımıza söylemeniz lazım değil mi?

Doğan beyi çoğu konularda eleştirebiliriz ancak eleştiri konularıın doğru zemine oturtmak lazım diye düşünüyorum
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.03.2013, 17:22   #23
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben anlamadım bunları Kayseri büyük şehir belediye başkanı mı yaptı.

Bu mesajları habire uyduruktan ev yapıp, korkunç paralara satan, kazandığı paraları başka şehirlere yatıran, vizyonsuz iş adamlarımıza söylemeniz lazım değil mi?

Doğan beyi çoğu konularda eleştirebiliriz ancak eleştiri konularıın doğru zemine oturtmak lazım diye düşünüyorum

Birçok ilde Belediyeler bu tür yerleri yapar kiraya verir örnegin şuanki belediye çarşısı mavi çarşı vs. bunlar özellikle özel sektörün girişimde bulunmadığı yerlerde yapılır şuann ülkemizdede bir çok Avm bu yönde yapılmıştır.Ayrıca konuya belediyenin görevimi diye bakarsak Eski Sana projesinde rezidans AVM ve Otel mevcut eğer Doğan bey bunları yapacağını söylediyse yasal olarakta hiçbir engel bulunmuyor kaldı ki Bursa B.Belediyesi şuan stadyum yapıyor bende ona soruyorum diyorum ki madem yapcaktın 4 yıldır neredeydin bize maket gösterip duruyorsun.
Alt 26.03.2013, 18:55   #24
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Güzel abicim varsa öyle bir anket göstersin de görelim anket manket yok elinde geçen dönem mahkeme süreci yaşandı yeni yeriyle ilgili Doğan Ürgüp gene bu süreç yaşanır ve seçimlere yetiştiremem diye kolayına kaçtı 4 senedir neredeydi. eğer şehire sormuşsa ki sormadı onlar otogarın istasyon caddesine yapılmasını da isterler yeterki uzak olmasın yeri ama çağdaş modern ülkelerde bu tip yerler şehirden uzakta olur zamanla şehir büyüdükçe içinde kalır şimdiki terminalde 30 yıl önce şehir dışındaydı.Bir kampüs yapılsaydı içinde hızlı tren ve otobüs terminali ve bir otel cami kafeler vs olsaydı yemin ediyorum dünyaya örnek olurdu.
Yeni termimankin amacı,terminali biraz ileri kaydırarak arkada çoook güzel bir arsa oluşturmak..Seçimlere az bir zaman kala da somut bir şey olarak göstremek için..Yoksa akıl,mantık işi değil..
Alt 26.03.2013, 19:10   #25
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Birçok ilde Belediyeler bu tür yerleri yapar kiraya verir örnegin şuanki belediye çarşısı mavi çarşı vs. bunlar özellikle özel sektörün girişimde bulunmadığı yerlerde yapılır şuann ülkemizdede bir çok Avm bu yönde yapılmıştır.Ayrıca konuya belediyenin görevimi diye bakarsak Eski Sana projesinde rezidans AVM ve Otel mevcut eğer Doğan bey bunları yapacağını söylediyse yasal olarakta hiçbir engel bulunmuyor kaldı ki Bursa B.Belediyesi şuan stadyum yapıyor bende ona soruyorum diyorum ki madem yapcaktın 4 yıldır neredeydin bize maket gösterip duruyorsun.
Örnek rica edebilir miyim?
Ben bilmiyorum belediyenin yapıp kiraya verdiği AVM
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2013, 21:39   #26
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Örnek rica edebilir miyim?
Ben bilmiyorum belediyenin yapıp kiraya verdiği AVM
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] duşun Balıkesir Bandırma burası belediyelerin Avm yapabilecek bütçeleri vardır ama onları yapabilecek başkanları olduktan sonra
Alt 26.03.2013, 21:51   #27
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yoksa akıl,mantık işi değil.
Sami Aydın terminali taşıyacağı zaman mimarlar odası dava açmıştı yerinden taşınmasın diye. Demek ki birilerine göre akıl mantık işiymiş.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2013, 22:28   #28
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sami Aydın terminali taşıyacağı zaman mimarlar odası dava açmıştı yerinden taşınmasın diye. Demek ki birilerine göre akıl mantık işiymiş.
Onlara göre akıl mantık işi olması,o işin mantıklı ve akıl işi olduğunu mu gösterir?Yeni terminalin ve hanımlar kültür merkezinin şehre çakılmış iki kazık olduğuna yürekten inanıyorum..
Alt 26.03.2013, 22:41   #29
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yürekten inanıyorum.
İşte görecelilik denilen şey budur. Size göre kazık, ama bana göre güzel bir proje! Hızlı tren istasyonu da o civara yapılacak.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2013, 22:58   #30
LaEdri
Usta Yiğido

Zaten herkes kendi düşüncesini söylüyor..SamiAydın döneminden Ankara Mimarlar Odası'nın açtığı davayı paylaşmak yerine kendi düşüncenizi söylersiniz..Ayrıca merak ediyorum sizin düşüncenizi,hadi yeni terminal gerekliliği konusunu geçtim,aynı yere terminal yapmak yerine azcık ileri kaydırmaktaki hikmet nedir size göre?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil