Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Başbakan Rest Çekti!!! - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.02.2009, 12:12   #11
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 711 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başbakan Rest Çekti!!!

O Davosdaki zirvede o tutumu deniz baykalda sergilemiş olsaydı arif çoşkun senin tanrın şahid olsun ben o adamı da ayakda alkışlardım...sapla samanı ayıralım basbakan kişisel tarzındaN dolYI bir anda sinirlenip dökdürdüğü şeyler de değil ,,daha gitmeden farkındaysanız o tür söylemler içindeydi,,diğer kanalalrrda Türkiyemizin üstleneceği yeni liderlik misyonunu tartışıyolardı,,bunlar hem iç siyaset olarakda yorumlana bilir bu konuda hak veriyorum ama bu gölgede kalmalı sanırım ben muhalefet olsam yada o zihniyette tabiiki bnde malzeme yapardım bu olayı,,,ancak israille askeri ve ekonamık ilşkilerimizin zeval göreceğini bnde tahmin etmiyorum,,hiç bişe olmasa bile bu bize bi artı kazandırdı,,ancak buradan bir osmanlı torunu refleksi sergilediğimiz bu silkilişin bir diriliş olması dersinini çıkarılarak artık hep her platformda güçlü ve etkin olarak ideal TÜrkiyemiz için gerekli gayretleri gösdermeli ve hiç birşey yapamıyorsak da dualarımızı esirgemeyelim gayret ednler için...HER NE OLURSA OLSUN KIM OLURSA OLSUN DEVLET ADAMLARIMIZIN ARKASINDA DURALIM...VE DAHİ VATANI NI YÜREKDEN SEVEN DEĞERLİ BÜYÜKELÇİ VE DİPLOMATLARA BU ÜLKENİN ÇOK İHTİYACI OLDUĞUNU GÖRDÜM...BU DEVLET DEVLETLER MUAVEZENESİNDEKİ YERİNİ ALACAK BU İŞE YÜREKDEN VE GÖNÜLDEN İNANMIŞLRLA KENDİ İÇİNDEKİ ALÇAKLARA RAĞMEN.....
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 4 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 4 Misafir)