Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?
EVET OLABİLİR 218 40,45%
KESİNLİKLE HAYIR! 161 29,87%
OLABİLİR DE OLMAYABİLİR DE... 121 22,45%
FİKRİM YOK???? 39 7,24%
Katılımcı sayısı: 539. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.12.2008, 01:29   #61
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 00:53

Tecrübe Puanı: 977 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?

ask sadece uzak oldugun zaman ask tir eger o insana kavustugun zaman ne ask kaliyor ne hatir ne ani. yani ne gerckte ne sanalda ask sadece uzak olursan asktir.
Kavstugun zaman sonra ne kalyior kocaman "HICBIRSEY"
Alt 17.12.2008, 07:24   #62
candy_58
Tecrübeli Yiğido

candy_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

candy_58 Şuan candy_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.02.2010 14:47

Tecrübe Puanı: 640 candy_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

olabilir ama sadece nette kalmazsa olur sesini duyupta görmediğimiz birine gerçekten aşık olamayızki görüp tanıştıktan sonra neden olmasınki güzel bir birliktelik
Alt 17.12.2008, 10:28   #63
sensetik
Tecrübeli Yiğido

sensetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sensetik Şuan sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2016 12:55

Tecrübe Puanı: 709 sensetik isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

aşk eğer güzelliğe yazılmışsa ben henüz tanımıyorum...

eğer aşk sevgilinin değerlerine ve iç dünyasına dayandırılmışsa her yerde bulunabilir, karşıdaki dürüst olduğu sürece...

fakat sanal alemde insanların gerçek yüzlerini görmekte herzaman mümkün değildir...

bu yüzden olabilir de... olmayabilir de...

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak bu kadar şanlı idi
.
sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2008, 10:59   #64
haskanlı
Yeni Yiğido

haskanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haskanlı Şuan haskanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.01.2009 10:33

Tecrübe Puanı: 0 haskanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SANAL AŞK OLABİLİR AMA ADI ÜSTÜNDE SANAL.. PEKTE ONAYLAMIYORUM GERÇİ AŞKTA MANTIK OLMADIĞINDA SADECE SANAL DEĞİL HERYERDE OLABİLİR AŞK.. BU AŞK NE ACAYİP BİŞEYY YAAAVV.
haskanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2008, 17:22   #65
haticeözlü
Tecrübeli Yiğido

haticeözlü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haticeözlü Şuan haticeözlü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2011 07:59

Tecrübe Puanı: 610 haticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOKhaticeözlü FAZLA SÖZE GEREK YOK

sanal alemde aşk bence de olmaz.aşk görmektir,hissetmektir,dokunma ktır.sanal alemde avatarına mı bakıp aşık olcaksın,yoksa yazdıklarını okuyup,düşüncelerine mi aşık olcaksın.aşk gerçekten bire bir yaşanırsa aşktır.
Alt 19.12.2008, 13:30   #66
sivaslı_şeytan
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sivaslı_şeytan Şuan sivaslı_şeytan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2008 15:02

Tecrübe Puanı: 0 sivaslı_şeytan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sanal alemde aşkın sadece başlangıcı olabilir devamını gerçek hayata taşıyabilirsen işte ozaman tam anlamıyla aşk olabilir.sanal alemde aşk yaşıorum demek aşka biraz haksızlık olur çünkü aşk özel bir duygudur aşk dokunmak ister sevdiğini yanında ister kimi zaman dile gelip aşk dudaktan kalbe inmek ister..
sivaslı_şeytan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2008, 23:23   #67
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Çok uzun süre sevgilisi olmadan yaşayanlar, ailesinin baskısı yüzünden kimseyle flört edemeyenler, çok uzun, kötü ve heyecansız bir evliliği yeni bitirmiş olanlar... Böyle yaşamış kişiler mutlaka bir aşka ihtiyaç duyar. Uzun süre heyecandan uzak kalmak insanın doğasına aykırıdır ve en çok aranan heyecan da aşktır.

Temel ihtiyaçların en önemlileri nasıl yemek içmekse, beğenilmek, sevilmek, iltifat görmek, cilveleşmek, bakışmak, öpüşmek, el ele tutuşmak, aramak, aranmak, özlemek, aşk ilan etmek ve ilan-ı aşkın muhatabı olmak da öyle önemli temel ihtiyaçlardandır. Bir kadının, beğendiği erkeğin bakışı, iltifatları karşısında mahcup mahcup başını eğip, hafifçe gülümsemesi kadar keyifli bir başka durum olabilir mi? Ya da bir kadının bir erkeğe iltifat edişi, özlediğini söylemesi diğerinden az keyifli bir durum mudur?

Ancak bu aşki meşki durumlarda insanı üzecek bir yan var ve buna çok dikkat etmek gerekiyor. Okurlarımın bana anlattıkları hayat öykülerinde zaman zaman "sanal aşk"lar yaşadıklarını görüp, üzülüyorum. Şunu demek istiyorum; şu veya bu nedenle aşk ihtiyacı olan kimseler, aslında aşk olmayan bir durumu, kendi yarattıkları senaryolar içinde aşk diye yorumlayıp, buna göre davranıyorlar. Hani böyle davranıp da eğlenseler, diyecek bir şey yok elbette. Ama karşı taraf bir aşk ve bir aşk senaryosu içinde olmadığından, sanal aşkları bu kez acı veren aşk şekline dönüşüyor. Yani karşılığını alamıyorlar, alamayınca da yanlış üstüne yanlış yapıp üzülüyorlar.

Aşk ihtiyacı içinde olanların yanılgıları, ilişkinin hayallerine uymayan biçimi kadar karşısındaki kişilerle de ilgili oluyor. Bir de bakıyorsunuz, çok hoş, çok akıllı, kariyer sahibi bir kadın, hiç de kendisine denk olmayan birine kaptırıyor aklını. Adam belki kaba saba, belki sevimsiz, belki karacahil, belki eciş bücüş... Kadın önce bunların hiçbirini görmüyor, çünkü o adamın ilgisinden etkilenmiş yalnızca. O ilgiyi bir aşka dönüştürmüş, kafasında şekillendirmiş, çünkü kadın aşka âşık, o adama filan değil. Ama aşkı o adamda gördüğünü sandığından ve ne yazık ki adam da kadının kafasındaki aşk meleğine hiç benzemediğinden; yaptıklarıyla, söyledikleriyle kadının aşk senaryosuna hiç uymadığından, yavaş yavaş mutsuzluklar, acılar başlıyor.

Ve işin kötüsü kadın bunun aşk olmadığını, tamamen aşk ihtiyacından doğan bir sanal gerçek olduğunu anlayıncaya kadar epey vakit geçmiş oluyor...

Adamın kusurlarını anlayıncaya kadar, bir de ilişkinin kusurları var elbette can sıkan. Adam, gerektiği gibi kadını aramıyor, kadın gibi coşkulu değil, özlemiyor, aşkını dile getirmiyor, onunla gezmiyor, ona iltifat etmiyor, onu okşamıyor, elini tutmuyor, kırk yılda bir yapacak bir işi yokken buluşuyor... Eh, bunlar da adama âşık olduğunu sanan kadını üzüyor.

Onun için ben de diyorum ki, karşınızdakinde aynı elektriği bulamıyorsanız hemen önleminizi alın, duruma el koyun, hiçbir şeyi ciddiye almayın.

Biliyorum, bu aşk meşk konularında söylenenlere hak verse de, pek kolay uygulayamaz insan. Ama en azından başkalarının yazdıkları, söyledikleri bir kulaktan girip ötekinden çıkmamalı... Biz de kafadan atmıyoruz bütün bu yazdıklarınız herhalde değil mi? Bir şeyleri gördük, duyduk, yaşadık da öyle yazıyoruz!...

En azından böyle bir durumdaysanız, üzülmemek için bazı şeyleri yapmayı deneyin... Ben de zor durumda kaldığımda ilk size başvuracağım elbette... O zaman siz de bana yardım edersiniz herhalde değil mi?

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2008, 11:25   #68
takip5855
Yeni Yiğido

takip5855 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takip5855 Şuan takip5855 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.07.2009 15:53

Tecrübe Puanı: 570 takip5855 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazmış olduğun yazıyı okudum gerçekçi bir yaklaşım teşekür ederim
takip5855 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2008, 20:57   #69
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

bırakalımda yaşayanlar anlatsın bu işi aslında açık konuşmak gerekirse yani sanalda aşka karşı çıkanları anlıyorum ilk başlarda bende karşıydım ve şuanda ikiside engelli arkadaşlarım var onlarda sanalda tanıştılar kız arkadaşım hiristiyan erkek arkadaşım müslüman daha öncede anlatmıştım birbirlerini çok seviyorlar ama aileleri karşı çıkacaklar düşüncesiyle görüşemiyorlar kız arkadaşımla konuştuğumda öyle gözyaşı döküyorki onu anlıyorum anlamaya çalışıyorum kıza dediğim tek kelime üzülme herşey olacağına varır :(

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.12.2008, 23:22   #70
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 00:53

Tecrübe Puanı: 977 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick

aman kalsin ASKA ................... hem sanlada hem gercekte...................
ASK kocaman " HICBIRSEYDIR "

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)