Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: "Kürt Açılmı" Nedir?
Kürt açılımını destekliyorum olmalı. 372 34,77%
Kürt açılmını deseteklemiyorum böyle bir şey gereksiz. 683 63,83%
Konu hakkında hiç bir fikrim yok 15 1,40%
Katılımcı sayısı: 1070. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.10.2009, 11:35   #931
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 738 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ''Kürt Açılımı'' Nedir ?

Son Yaşananlardan Dolayı Akp Gözümden düşmüştür İnanıyorum Çoğu insanında düşmüştür bu da İlerki seçimlerde yansır Bu belki tek başına iktidar olma şansı olmaz Akp nin Çünkü Türk milleti bu tip şeylere hassastır bunuda sandıkta gösterecektir.
Alt 25.10.2009, 11:39   #932
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2183 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Avrupa'nın istediği olmak üzere çünkü ülkemizde yakında iç savaş çıkacak!Her gün gösteriler oluyor bir tarafta kürtler bir tarafta Türkler.Sokak kavgaları İstanbul'da hat safhada!Bu hafta sonu bildigim İstanbul'da 3 ayrı yerde yürüyüş olacak!(Bugün Ankara'da karışabilir ülkücülerin Ankara'da yürüyüşü var)Dışardan gelecek pkklıları karşılamak için hazırlanan bir ekip daha var Atatürk havaalanında pkklıları karşılayacaktı büyük ihtimal arbede yaşanacaktı ve akşam Erdoğan o pkklıların dönmesinin ertelendigini söyledi.
Kısacası ülkede iç savaş kapıda,hükümetin acilen açılım kararını iptal etmesi lazım!
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2009, 13:40   #933
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3276 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

son yasananlari hayretle izliyorum vatanini milletini ve mehmetini seven herkes gibi benimde kanima dokundu yuzsuzlugun bu kadarina pes dogrusu nankor herzaman nankordur yedigi ekmege ihanet edeni kimse kabul etmez bunlarin gidecek yerleri kalmadigini herkes biliyor amerika avrupa irak hatta kuzeydeki capulcular bile bunlari istemiyor gidecek yerleri kalmadi yine bu millet sahip cikti bagirindaki atesi eliyile bastirarak hukumetinin arkasinda durmaya calisti bu hainler butun bunlara ramen bu ulkeye adeta kahramlik yapmis edasiyla asla giremez istemiyorum boyle bir acilim yuzlerinde utanma yok sucluluk duygusu yok hasan abi beni iyi tanir ben insan sevgisiyle yugurulmus bir insanim ayrim yapmam ama vatanimi milletimi asalayacak her turlu hareketin karsisindayim ve bugun basbakanda bunun farkina vardi ve surecin durduruldugunu acikladi acaba soruyorum simdi bu milletten gunah gitmismidir kimse artik turk milletinden fedakarlik beklemesin herkes bu yuzsuzlugun bu nankorlugun hesabini kendisi yapsin
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2009, 13:50   #934
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4508 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hiç kimseye olduğundan fazla değer vermeyecesin acılım felan bu adamları aşar bunlara yüz gömlek bol gelir binlerce şehidimizi yok sayarak vatan hainlerini birer kahraman edasıyla karşılayanların kanı bozuk başka ne denirki?
Alt 25.10.2009, 14:51   #935
betüs58
Usta Yiğido

betüs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

betüs58 Şuan betüs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.02.2010 21:07

Tecrübe Puanı: 792 betüs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
doğan bulut Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
betüşüm güzel kardeşim kimse kimseyi asıp kesmez o devirleri türkiye çoktan aştı onlar eskiden kaldı bir ülkede tabiğki sağcısıda olacak solcusuda her ne olursa olsun onlar bizim insanlarımız bizim kardeşlerimiz zaten farklı görüşler olmaz ise demokrasi olmaz değilmi ama bir birimizin görüşüne saygılı olmalıyız sağ olmazsa solda olmaz ozamanda demokrasi olmaz burada herkes görüşünü yazıyor ama başkası beğenir beğenmez oda kendi görüşü saygı duymak lazım bazen dozunu kaçırıyoruz fakat oda üzerinde durulan konunun çok hasas olduğunda kaynaklanıyor tamammı canım kardeşim niyetim seni kırmak veya üzmek değil eğer üzdüysem kusura bakma bilmeden olmuştur ama hiç kimseyi kırmak istemem
yhaa tamm abii ben seni gayet ii anliorm bende zaten sag veya soll olllmasinn demiorumkii ama görüs bildirerken kullanilan tabirler üzücü yha..mesele gecenlerde adini vermek istemedim bi hemserim bana beynini yikmaislar gibi bi tabirr kullandii..soruorum size sizce bu kabul edi´lebilir bisimi??ben sadece kendim icin demiorumm genel olaraktaa özelliklede genclerde bakin dikkkat edin ben kendimi cikarmiorum icnden cok fevrii davranislar görülebilio´..insan sinirlenince gercekten ne diyceni ne yapacanii bilmio bende biliorum..ama ne demisler bi lafiii yerinde söliyceksin....burasii öle ulu orta istedigimiz gibi meydann yapcamiz bi yer dill bu da asikar dir eminim....
betüs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2009, 22:12   #936
sıvvaslı
Yiğido

sıvvaslı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sıvvaslı Şuan sıvvaslı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2010 11:12

Tecrübe Puanı: 636 sıvvaslı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kürt açılımı akp nin intihar açılımıdır.şehit yakınları görmüyor mu __? sanki ülkemize gelen hainlerin davul zurna ile karşılandıgını bunun cevabınıda tabiki akp den sandıkda soracaktır.....
Sevgidir dinimiz bizim
sıvvaslı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2009, 22:23   #937
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 740 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben öncelikle konumuzun başlığından başlayayım. Bir kere bu kürt açılımı değil Pkk açılımı oldu. Yazılanları okudum çoğu arkadaşım benim gibi düşünüyor. 8 pkk li gelince mi açılım oldu. Bizi birbirimize daha çok düşman ettiler. Akp de yaptığı açılımın yanlış olduğunu gördü. Açılım falan yok. Dış güçlerin bir oyunu. Ne yazık ki bu oyunu Akp eliyle oynadılar. Türkiyede Türk Halkı buna müsade etmez ve etmeyecektir. " Türk kürt kardeştir, pkk kalleştir." ( artık kürtleri eskisi kadar sevmiyorum. Daha doğrusu sevemiyorum.)
Alt 25.10.2009, 22:50   #938
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ha şunu bileydin ofgurleyük kardeşim
akıl var mantık var kürt adı üstünde kürt sevilirmi be kürdün neyini seveceksin kardeşim doğurup doğurup eline silah verip dağa gönderiyolar bunun içinmi seveceksin nice ocaklara incir diktiler bunun içinmi nice yavruları öksüz bıraktılar bunun içinmi nice anaların babaların gözlerin kan akıttılar bunun içinmi sevecek siniz sonrada bir zafer edasıyla karşılandılar be lanet olsun o karşılama aklıma geldikçe varya bir kaleşnikof alıp yada roketatar doğuyu taramak geliyor içimden hemde ana babalarıyla bir törememeleri için eşiktekini beşiktekini gebertmek geliyor içimden ah keşke o fırsatı verseler bana aaaah.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2009, 23:38   #939
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1082 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Açılımın cevabını bugün (25 ekim pazar) ALPERENLER Tüm Türkiyede gereken yerlere vermiştir ! Fazla söze gerek yok.Tüm ocaklar ortak bir slogan belirledi ve çoğunlukla bu slogan atıldı..Bu slogan fazlasıyla duygularımıza tercüman oluyor..!

''ŞEHİDİM SANCAĞIN BİZE EMANET''
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.10.2009, 05:48   #940
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
guldane Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ha şunu bileydin ofgurleyük kardeşim
akıl var mantık var kürt adı üstünde kürt sevilirmi be kürdün neyini seveceksin kardeşim doğurup doğurup eline silah verip dağa gönderiyolar bunun içinmi seveceksin nice ocaklara incir diktiler bunun içinmi nice yavruları öksüz bıraktılar bunun içinmi nice anaların babaların gözlerin kan akıttılar bunun içinmi sevecek siniz sonrada bir zafer edasıyla karşılandılar be lanet olsun o karşılama aklıma geldikçe varya bir kaleşnikof alıp yada roketatar doğuyu taramak geliyor içimden hemde ana babalarıyla bir törememeleri için eşiktekini beşiktekini gebertmek geliyor içimden ah keşke o fırsatı verseler bana aaaah.
güldane hanım yazdıklarıyın hiç birine katılmıyorum niye çünki kürttün hepisi tererüst değil aynı zamanda tererüstler kürtlerin temsilcisi olamaz törenle karşılamaya gelince o tamamen devletin zafiyeti tayipin adiliği adam avrupada gelecek tererüstlere türen hazırlıyamadı diye gelişlerini erteledi kamu oyunda tepki var rahat karşılıyamayızdiye adam pkk ile içli dışlı çok samimi oldu canım yakında apoyu ziyarete bile gider.
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)