Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.07.2010, 07:37   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 912 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart 46 ülkenin temsilcileri davet edildi

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sivas'ta yapılan 2. Uluslar arası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Tur'unun ardından 15 - 18 Temmuz tarihleri arasında 2010 Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası Ankara'da yapıldı. Yarışlara, 46 ülkeden yarışmacı katıldı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun (TBF) ev sahipliği yaptığı 15-18 Temmuz 2010 Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası, son gün yarışları olan genç bayanlar ve 23 yaş altı erkekler yol yarışlarıyla son buldu. Genç bayanlarda İtalyan takımından Anna Trevisi, 23 yaş altı erkekler kategorisinde ise Polonya takımından Pawel Gawronski şampiyon oldu.
Ankara'da düzenlenen Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası ödül törenine, Sivas bir heyet davetli olarak katıldı. Belediye Başkan Yardımcıları Hayri Köse, Yılmaz Uysal, Sivas Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Orhan Demirok ile Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Hakan Kıpık, Sivas'ı temsil ettiler.
Ankara'da yapılan Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası ödül töreninde 2. Uluslar arası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turu'nun CD'lerini dağıtan Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Köse, önümüzdeki yıl yapılması planlanan 3. Uluslar arası Muhsin Yazıcıoğlu Tur'una 46 ülkeden gelen temsilcileri davet etti.

Sivas'ın Sesi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)