Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Şimdi Birlik Zamanı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.10.2011, 13:29   #1
manset58
Yeni Yiğido

manset58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

manset58 Şuan manset58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.07.2014 11:30

Tecrübe Puanı: 0 manset58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Şimdi Birlik Zamanı

Sivas Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği ile birlikte deprem bölgesine geniş kapsamlı yardım kampanyası başlatıldı

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Van'da meydana gelen 7.2'lik depremin ardından bölgeye yardım kampanyası başlattıklarını bildirdi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Ürgüp, belediye ve Hayat Ağacı Derneği olarak deprem bölgesine geniş kapsamlı yardım kampanyası başlattıklarını söyledi. Ürgüp, Deprem bölgesinde acil ihtiyaç olduğu tespit edilen gıda, giyim eşyası başta olmak üzere battaniye, katalitik, elektrikli ısıtıcı, bebek maması, çocuk bezi ve su ihtiyacı için acil yardım kampanyası düzenledik. Yardım kampanyasına katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımız Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze ve Hayat Ağacı Derneğimize bizzat müracaat ederek veya 0346 221 41 00 nolu telefonu arayarak bulundukları yerden yardım malzemelerini teslim edebilirler. Belediyemiz ve Hayat Ağacı Derneği işbirliği ile deprem bölgesi için düzenlediğimiz yardım kampanyası 29 Ekim Cumartesi gününe kadar devam edecektir. Afet bölgesi için düzenlediğimiz kampanyanın ardından halkımızdan ve esnafımızdan toplanacak olan malzemeler deprem bölgesine ulaştırılacaktır" dedi.
Ürgüp arıca 37 dernekten oluşan Sivas Sivil Toplum Platformu'nun da kampanyaya katılacağını sözlerine ekledi.

Manset58
Alt 26.10.2011, 14:23   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Şimdi Birlik Zamanı

Din, ırk, soy, millet ne olursa olsun ayrım yapmaksızın böyle bir durumda insanlık görevimizi yapmalıyız. Bugün onlara yarın bize olabilir. Ancak yapılan bu yardımların suistimal etmeden gereken yere ulaşmasıda lazım. Duyarlı kişileir mutlaka destek verecektir. Paylaşım için tşk ederiz.
Alt 26.10.2011, 14:55   #3
YuSuF
Alt Forum Yöneticisi

YuSuF - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YuSuF Şuan YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 14:22

Tecrübe Puanı: 1053 YuSuF FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok güzel bir kampanya olmuş.Bir an önce zaman kaybetmeden Türkiye`nin illerinde böyle kampanyalar başlatılmalı.

Haberlerde izliyorum,vatandaşlar arabaya saldırıyorlar.Çok kötü bir durum.Gelen yardımlar ihtiyacı olanlara gelmiyor.

İnsanlar,gelen yardımlar için kavga ediyorlar,birbirlerini eziyorlar.Polisler`in bu duruma bir an önce el atması lazım.Vatandaşları sıraya dizip eşit dağıtmaları lazım.Hayırlısı olsun...
YuSuF isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı YuSuF'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.10.2011, 17:37   #4
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1478 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu gün facebook sitelerinin bazılarında van depremi ile ilgil okuduğum yorumlar nedeni ile insanlığımdan utandım bölücü terör örgütü ve vatan haini pkk.lerle bu vatanı ve bayrağı en az bizim kadar seven ve savunan kürt yurttaşlarımızı aynı kefeye koyarak daha kötü olsunlar ilahi adalet darısı diğerlerine ağlama sırası sizde gibi ne ALLAH katında ne insanlık onurunda ne türklük şuuru nede islam ahlakında yeri olmayan sözlerle hakaret amil sözler kullanaları nefretle kınadığımı bildirmek istedim bu tür yorumların ülkeye yapılabilecek en büyük kötülük olduğunu bilmediklerini gördüm yazık müslüman türk milleti böylemi olmalıydı yaşamla ölüm çizgisi arasında hayata tutunmaya çalışanlara yardım edilecek yerde kin ve nefreti korükleyen bu tür insanları ALLAH'havale ederek ölenlere rahmet yaralılara acil şifa geride kalanlarada kolaylık sabır ve baş sağlığı dilemek istedim.ALLAH nefsimizi islah etsin amin
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.10.2011, 18:15   #5
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 921 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

İstanbul'da yoğun çalışmalar var. Belediyeler, dernekler ve halk sürekli yardım topluyor. Ben bütün Türkiye'de bunun aynı olduğunu düşünüyorum. Okullarda bile yardım kampanyaları var. Bu çok sevindirici. Ama en önemli ihtiyaç çadır bu ihtiyacın giderilmesini umuyorum. Van halkına allah kolaylık versin. Kış günü kolay değil bunları yaşamak.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.10.2011, 19:13   #6
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4505 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Gercekten zor bir durum Allah yardimcilari olsun, aziz Türk milleti her zaman düsenin dostu olmustur ve yine olacaktir.
Alt 27.10.2011, 14:31   #7
jacop162000
Usta Yiğido
NO AVATAR

jacop162000 Şuan jacop162000 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.12.2015 08:20

Tecrübe Puanı: 649 jacop162000 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

konumuz çok güzel. Herkesi üzerine düşen görevi yapacağını umuyorum. Saygılar
jacop162000 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar jacop162000'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)