Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Önce işten çıkardı sonra tokat attı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.12.2012, 08:48   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Önce işten çıkardı sonra tokat attı

Sıcak Çermikte bulunan arazilerinin gasp edildiğini ve bu konuda hakkını aradığı için 24 yıldır kadrolu olarak çalıştığı Belediye’den çıkarıldığını ileri süren İbrahim Torun, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün önce işten çıkardığını sonrada görüşmek üzere gittiğinde Başkan Ürgüp’ün Belediye girişinde kendisine tokat attığı gerekçesi ile Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu.

Kendisi ve 6 kardeşinin Sıcak Çermik mevkiinde babalarından kalma araziler olduğunu, Belediyenin ise 1993 yılında kendilerine araziyi kullanma bedeli ödediğini belirten İbrahim Torun Savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde “Şimdi belediye Başkanı Doğan Ürgüp 1993 yılında verilen kira bedellerini satış bedeli olarak kabul edip arazilerimize el koydu. Kardeşlerimden bazılarının çocuklarını ÖZBELSAN’a işe alarak kardeşlerimin duruma itiraz etmesine engel olmaya çalıştı. Ben bu haksızlığa gönlüm razı olmadığı için Doğan Ürgüp hakkında şikayetlerde bulundum.
BU nedenle Doğan Ürgüp beni disiplin kararını uygulayarak işten attırdı. Daha sonra ben kendisine bu konuda itirazda bulununca Doğan Ürgüp bana dilekçelerimi geri çekmem ve söz konusu arazileri Belediye’ye sattığıma ilişkin belge vermem halinde beni tekrar işe aldıracağını söyledi. Ben bunu kabul edince Doğan Ürgüp ile birlikte Yıldızeli Tapu kadastro Hakimliğine gittik. Burada arazilerin üzerindeki hakkımdan feragat ettiğime dair el yazısı ile dilekçe verdim, şikayet dilekçelerimi de geri aldım. Ancak Başkan Ürgüp şimdiye kadar yaklaşık 3,5 aydın beni işe aldıracağı vaadiyle oyaladı.
Bende Başkanla görüşmeye gittim. Başkanın aşağıya indiği söylendi bende Başkanı Belediye giriş kapsında yakaladım. Durumu kendisine iletecektim. Kendisine daha bir şey söylemedenbana tokat attı. Sonrada güvenlik görevlileri beni olay yerinden uzaklaştırdılar. Yarım saat sonra Belediye’ye girmek istedim beni içeri almadılar. Anlattığım olaylardan dolayı Başkan Doğan Ürgüp’ten şikayetçiyim ” dedi.
İbrahim torun yaşanan bu olaylar karşısında bugün Belediye önüne giderek eylemde bulunacağını söyledi.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2012, 12:04   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Önce işten çıkardı sonra tokat attı

Biraz karışık bir olay durup dururken neden tokat atsın umarım tatlıya bağlanır iş.
Alt 21.12.2012, 20:38   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

'Başkan tokat attı' iddiasına belediyeden açıklama
Alt 21.12.2012, 21:44   #4
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1080 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

-Sivas Belediyesi'nin açıklaması-

Sivas Belediyesi'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:
'Belediyemiz bünyesinde işçi olarak çalışmakta bulunan İbrahim T. isimli şahıs 12-09-2012 tarihinde Belediyemiz Genel Yönetim Ve Disiplin Kurulu Başkanlığı'nın 523 sayılı kararı ile 'Belediyemiz müfettişinin başkanlık makamına hazırlamış olduğu 25-11-2010 tarih 81 sayılı soruşturma dosyası da göz önünde bulundurularak, yine müfettişin hazırlamış olduğu 07-09-2012 tarih ve 80 sayılı soruşturma dosyasında da' Belediye Başkanımız aleyhinde asılsız ve mesnetsiz iddialarda bulunarak kurumumuzu kamuoyu önünde aslı olmayan isnatlarla rahatsız ettiği, Başbakanlık Bilgi İşlem Merkezi ve Yerel Mahkemelerde Belediye Başkanımızı haksız yere şikayet ederek zaman ve iş kaybı yönünden kurumumuzu zarara uğrattığından toplu iş sözleşmesinin 71. maddesinin 27. bendi gereğince ve 4857 sayılı yasanın 25. maddesinin (b) ve (e) bentleri gereğince iş akdinin feshine karar verilmiştir.
Kamuoyunu yanıltmak ve yönlendirmek maksadıyla iş akdinin feshini gerektiren olaylar dışında gerekçeler göstererek vatandaşlarımızı yanlış yönlendirmektedir. Bahse konu Sıcak Çermik'te devam etmekte olan 30 yıllık davanın, (bu hayali gerekçelerin) işten çıkartılmasıyla bir alakası bulunmamaktadır. Kaldı ki mezkur şahsın aleyhine sade vatandaşımızın şikâyet dilekçeleri dosyasında mevcuttur.
Öte yandan, çeşitli zamanlarda Belediye Başkanlığı binasında kontrolsüz hareketler ve davranışlarda bulunan şahıs son olarak da Belediye Başkanımız Doğan Ürgüp'ü belediye binası çıkışında rahatsız etmek isterken, başkanımız tarafından geçişi sağlamak üzere malum şahıs elle itilerek geçişin engellenmesi önlenmiştir. Herhangi bir tartaklama yahut darp söz konusu değildir.'' Başkan Ürgüp akşam saatlerinde SRT TV'de katıldığı proğramda "O şahıs dövdü diyor ama, ben dövsem böyle olmazdı. Bu memlekette herkes birbirini iyi tanır" diye konuştu.

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2012, 16:08   #5
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1080 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

buda medya maymunu olmaya çalışan zavallılardan sadece birtanesi..cidden iyi moda oldu sivas belediyesi üzerinden ünlü olmaya çalışmak.. ama iki gün sürüyor bunlarınki. 3.gün dünya aleme rezil olup çıkıyorlar. hem bunlar hemde bunların taşeronları. yani arkasındaki siyasi parti...
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2012, 00:19   #6
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5444 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Bir belediye baskanina bu denli haksizlik yapilmaz.
Helede yapmadigi birsey icin. Bu da kul hakkina girer.
Vatandas ünlü olma yolunda olabilir fakat hersey aciga cikar böyle.
Alt 29.12.2012, 00:23   #7
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 735 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her ne kadar belediye başkanlığını sevmesemde iyi insan tokat atmaz diye düşünüyorum
Alt 07.01.2013, 13:30   #8
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 13:30

Tecrübe Puanı: 714 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sayın ürgübü belediye başkanı olarak sevmem ama kişiliği hakkında söz söyleyemem, vurduysada eminimki haketmiştir bu vatandaş
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.01.2013, 15:29   #9
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Duhan58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın ürgübü belediye başkanı olarak sevmem ama kişiliği hakkında söz söyleyemem, vurduysada eminimki haketmiştir bu vatandaş
Makamların ciddiyeti vardır..Karakteriniz,kişiliğin iz,asabiyet sınırınız ne olursa olsun o makamın getirdiği ciddiyeti uygulamak zorundasınız..O tokadı hakedip haketmediğine mahkeme karar verir..Başbakan,"ananı da al git" demesi ne kadar çirkinse,bu tokat da o kadar çirkindir.
Alt 09.01.2013, 22:34   #10
sVs
Yeni Yiğido

sVs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sVs Şuan sVs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2014 17:25

Tecrübe Puanı: 690 sVs FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Makamların ciddiyeti vardır..Karakteriniz,kişiliğin iz,asabiyet sınırınız ne olursa olsun o makamın getirdiği ciddiyeti uygulamak zorundasınız..O tokadı hakedip haketmediğine mahkeme karar verir..Başbakan,"ananı da al git" demesi ne kadar çirkinse,bu tokat da o kadar çirkindir.

makamlar ciddi yerlerdi orada bulunanlar da sevin sevmeyin yeterlidir değildir bunu da tartışmam. Ama o makamda bulunana LA SAMİ İLE GÖRÜŞECEM DERSEN bir de bunu kabadayı vari bir kurumun girişinde yaparsan korumasıda ağzının ortasına yapıştırır.

Ayrıca bu adam şarlatanın önde gidenidir. bu kadar basit

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)