Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR. - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.05.2013, 10:12   #11
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 05:48

Tecrübe Puanı: 686 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR.

Bir de üyeleri forumdan soğutan istenmeyen otomatik virüs üyeler var. Bakıyorsun ki, online olan onlarca, yüzlerce yabancı isimli üye.. Tanıdık isimler içinde seçilemiyorlar.

Yöneticiler bu olumsuz durumla hiç ilgilenmiyor. Bazı siteler bu tür olumsuzlukları önlemek adına çareyi, ilk üye olanlara Türkçe soru sormakta bulmuş. Türkiyenin başkenti? Üç artı beş kaç eder? gibi..

Bunları bilemeyen, üye olamadığı gibi, haliyle online olarak ta gözükmüyor.
Alt 26.05.2013, 14:03   #12
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1765 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİTE SESSİZ,ÜYE SİTEMKAR.

sevgili ağaoğulları ve sevgili alibaba kardeşlerime teşekkür ediyorum ve her ikisinede katılıyorumbende sivasımı en az sizler kadar seviyorum kırk yılımı geçirdim orada ben pek anlamam yöneticimi dersiniz moderatörmü sersiniz benimde onlardan birinden hakarete uğradım hemde çok kötü ve o kadar cahilki özür dilemenin de bir erdemlik olduğunu dahi bilmeyen birinin maalesef sivasdan çıkması insanı çok üzüyor bende girmiyorum artık girmemde bende şikayet mesajı gönderdiğim halde defalarca bir cevap alamadım anladımki sayın rüştü beyde taraf tutuyo açık ve net benide sağolsun cley denen kardeşimiz kırdı şimdi siteye gelmemin sebebi su şehirli bir adaşım kayıp onu aramaktı saygılarımla hoşçakalın.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)