Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.09.2012, 23:09   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart İş Garantili Kursiyer Alınacak

İşsizlik oranını azaltmak ve işgücü piyasasında arz talep uyuşmazlıklarından kaynaklanan işsizliğe çözüm getirmek amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB-ETÜ) arasında imzalanan protokol kapsamında; uygulanan “Beceri’10 Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Projesi” uyarınca odamıza kayıtlı ve ilimizde faaliyette bulunan işletmelerde istihdam edilmek üzere Tekstil Makinecisi olarak yetiştirilmek üzere eleman alınacak. Adaylar arasından yapılan seçmelerle işveren tarafından belirlenen kursiyerler Kız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde 17.09.2012 tarihinden itibaren 19.10.2012 tarihine kadar 09.oo-15.30 saatleri arasında teorik eğitim,teorik eğitim süresi kadar da eşleşmiş olduğu firmalarda uygulama eğitimi alacaklardır. Genel Sağlık Sigortaları Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak olan kursiyerlere Teorik eğitimler sırasında günde 20.oo.-TL, Uygulama Eğitimleri sırasında ise günde 25.oo.-TL ücret ödenecektir.. Eğitim sonunda kursiyerler odamıza kayıtlı Tekstil firmalarında istihdam edilecek. Eğitime katılmak isteyen; En az ilkokul mezunu, sigortası olmayan, 18-40 yaş arasındaki bay-bayan adayların 10 Eylül tarihine kadar Türkiye İş Kurumu´na kayıt yaptırarak odamıza başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: Sivas TSO

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)