Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 01:24   #81
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 692 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yine Tekrarlıyorum Gerçek Anlamda Sivası Seven Kişi İncir Çekirdeğini Doldurmayacak Sebeplerden Dolayı Siteden Ayrılmaz Örnek vermek gerekirse İsmail Arkadaşımız Görüşü ne olursa olsun Örnek üye gözümde Küsmüyor Aksine Paylaşıyor Ulaşım konusunda biz ise küsüyoruz gereksiz Siyasi tartışmalarla birbirimizi kırıyoruz.
Sayın H_Turan;

Sivas'ı seven kişiyi Sivas küstürmüyor.İncir çekirdeğini doldurmayacak sebepler değil,o çekirdek oldukça büyümüş olmalı ki bir daha siteye uğranmıyor değil mi? Küsmek değil,kırılmak diyelim buna.
Örnek üye ise ne mutlu ona ve onu örnek üye olarak görenlere,ne diyeyim...
Ancak unutulmamalı ki bu siteye üye olan herkes Sivas'lı olabilir ancak sadece Sivas'ta yaşamıyor.Belki hiç Sivas'a gitmemişler,ayda yılda bir gidenler de var.O insanlardan ne gibi bir yorum bekleyebilirsiniz ki Sivas'la ilgili olan konularda,gelişmelerde.Herkesi n sitede kendine uygun bulduğu bir konu vardır.Zorla da şu konuya cevap yazın denemez.İsterse,bir fikri varsa yazar zaten...
Alt 04.02.2011, 01:28   #82
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 736 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın H_Turan;

Sivas'ı seven kişiyi Sivas küstürmüyor.İncir çekirdeğini doldurmayacak sebepler değil,o çekirdek oldukça büyümüş olmalı ki bir daha siteye uğranmıyor değil mi? Küsmek değil,kırılmak diyelim buna.
Örnek üye ise ne mutlu ona ve onu örnek üye olarak görenlere,ne diyeyim...
Ancak unutulmamalı ki bu siteye üye olan herkes Sivas'lı olabilir ancak sadece Sivas'ta yaşamıyor.Belki hiç Sivas'a gitmemişler,ayda yılda bir gidenler de var.O insanlardan ne gibi bir yorum bekleyebilirsiniz ki Sivas'la ilgili olan konularda,gelişmelerde.Herkesi n sitede kendine uygun bulduğu bir konu vardır.Zorla da şu konuya cevap yazın denemez.İsterse,bir fikri varsa yazar zaten...
Bu yüzden Diğer Konular Var Şiir bölümü var Tarih bölümü var yani ne biliyim seviyeli konular var Onlarda oraya yönlenebilir.
Alt 04.02.2011, 01:28   #83
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 692 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O sitenin amacı farklı bu sitenin amacı farklı, şahsen ben buranında kaliteli olmasını istiyorum ve bunun için gerekirse mesajlarım silinebilir. Hatta uzaklaştırmada alabilirim. Benim için sorun değil bunlar kalite olsun yeterli.
Sanırım sizin hiç mesajınız silinmedi ve hiç uzaklaştırma almadınız.Eh,böyle biri için söylemesi gayet kolay oluyor silinsin,uzaklaştırılayım demek

Birde siteye ilk üye olduğumdan beri ilgimi çeken birşey var ama,onu da sırası gelince belirteyim...
Alt 04.02.2011, 01:31   #84
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 637 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sanırım sizin hiç mesajınız silinmedi ve hiç uzaklaştırma almadınız.Eh,böyle biri için söylemesi gayet kolay oluyor silinsin,uzaklaştırılayım demek

Birde siteye ilk üye olduğumdan beri ilgimi çeken birşey var ama,onu da sırası gelince belirteyim...
Yöneticiliğim alındı ama küsmem gerekmiyordu değil mi haklılar demek ki aldılar... Ayrıca mesajımda silindi, belki bu yazdıklarımda silinir ama şahıslara neden takılayım ki?
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:34   #85
H_Turan
Usta Yiğido

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yöneticiliğim alındı ama küsmem gerekmiyordu değil mi haklılar demek ki aldılar... Ayrıca mesajımda silindi, belki bu yazdıklarımda silinir ama şahıslara neden takılayım ki?
Asıl Küsmesi Gereken İsmail Küsenlerin fikrine bakılırsa.

Ama İsmail Ne yapıyor Sivasa Katkısını Sağlıyor Yapıcı Eleştiriler yapıyor Anketler hazırlıyor Şansen Forumun en iyi üyelerinden biri.
Alt 04.02.2011, 10:25   #86
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1479 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bana değer veren saygıdeğer dostlarım, yukarıdaki yazıdan sonra burada kalmanın imkanı var mı? Kalırsam bana ne denir? Ozan dostlarım affedin beni.

Anlaşılamamak, derdini anlatamamak ne kadar zormuş. Olmadı, yapamadım, beceremedim.
Gördüğüm manzara karşısında inanın kanım donuyor. Altı ay sitenin sorununu düşünüp bir çare bulamayan yöneticilerin bulduğu tek çare “güle güle” imiş. Hem de bunu kim söylüyor biliyor musunuz? Sitede kendime en yakın hissettiğim insanlardan biri. Daha sorunumun ne olduğunu bilmiyor çünkü yazılarımı bile okumamış.
Artık cevap vermek istemiyorum kimseye. Herkes dilediği gibi konuşabilir.

Siteden ayrılırken saygısızlık olmasın diye isteyemediğim bir şeyi senden isteme hakkı verdin bana. Kapıyı sen gösterdiğine göre bu görev sana düşer Cley kardeşim. Üyeliğimi, açtığım konuları ve yazdığım mesajları sil. Hem de hemen. Bu sitede benden iz kalsın istemiyorum. Allah rızası için yap bunu, bekliyorum.
sayın sivaburs bizi aynı konu ile ilgili tekrar tekrar yorum yapmak zorunda bırakmayın lütfen sizin diğer yönleriniz nedir yeterli bir bilgiye sahip değilim ama ozanlık yönünüzün böyle bir karar almaya hakkı olmadığını söylüyorum ozanlar tarihin her dönemide siyaset üstü kalmış ender kişilerdir halkın araasına girer oralarda gördüğü çarpıklığı yolzuzluğu yoksulluğu birebir alır sazıyla sözüyle dile getirerek halkın aydınlanmasına katkı sunar ozan yılmaz ozan küsmez ozan kırılsada bunu üstlendiği görev nedeniyle içine atar mücadelesine devam eder bu sitenin şahsınızda tüm ozanlarımıza hele bu sıkıntılı dönemde çok ihtiyacı var sevmeyenleriniz olablir bu doğal bir gerçekte denilebilir ama sevenlerinizin sevmiyenlerden kat kat üstünde olduğunu bilin ve kararınızdan lütfen vazgeçin saygılarımla
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 11:10   #87
HasreT
Usta Yiğido

HasreT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HasreT Şuan HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.11.2013 13:36

Tecrübe Puanı: 2570 HasreT isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Üyelere devamlı haberlere yorum yapın diyenleredir benimde sözüm...Haberlerde yorumlarınızı göremiyorum her haberi ve yorumu okuyorum ama pek yada hiç rastlıyamadım malesef. Sivaslady, bize birazda haberlere yorum yazın demişti ama kendi nin yorumuna ben hiç okumadım ..haberlere dogru düzgün yorum yapan tek yönetici Arif Coşkun ondanda hiç duymadım haberlere yorum yazın dedigini ilginç.. demek ki eksik olan yönlerini üyelerle kapatmaya çalışıyorlar.. beni rahatsız eden tek konu budur buyrun yönetici arkadaşlar sizleri haberlere alayım yada siyasete ilk adımı sizler atın.......
HasreT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı HasreT'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 11:37   #88
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

benim niyetim kimseyi küstürmek veya kovmak degildir
bu bir forumdur gelenler oldugu gibi gidenlerde olacak buna yöneticilerde dahildir
ben kendimi kimseden üstün görmüyorum bu yüzden modluktan geri cekilmeyede hazirim

gecmiside karistirmiyorum, siteye memleketime o kadar deger vermeseydim olan bitenlerden sonra sitede bir dakka durmazdim
sitede hala olmam bu konulari kapatmam ve bazilarinin yaptiklarini söylediklerini hice saymamdandir,
sadece herkes kisileri yargilamadan önce kendi gecmisini hatirlasin

Alıntı:
HasreT Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
........ Sivaslady, bize birazda haberlere yorum yazın demişti ama kendi nin yorumuna ben hiç okumadım .........
Hasret hanim evet haberlere yazin dedim ve kendi sahsim yorumlar yapmadim
kendi isim yanisira burada gönüllü yetkili oldugumu unutmayin
ama SIZ sivaslilar.net + sivasspor.com icin haberleri acmayi, düzenlemeyi, yazilan yorumlari okumayi, anasayfadaki gerek fotograf gerek bilgileri güncellemeyi, ss.comdaki fikstürü düzenlemeyi, yeni üyeleri kontrol edip üyeliklerini onaylamayi üstelenecekseniz ben sadece yorum yazmaya varim

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 12:02   #89
H_Turan
Usta Yiğido

Gerçek manada Sivaslı olan Küsüp gitmez Küsüp Giden Sivası sevmiyor demektir
Alt 04.02.2011, 12:28   #90
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1018 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

arkadaşlar bu bir süreçti , sivassporun başarısı ile yükselen bir sivaslılık modası vardı, bu ister istemez siteye yansıdı, üye sayısı hızla arttı, aynı anda insanların netle tanışmasınında ilk heyecan yıllarıydı, bende bir çok akrabamı benim sayemde buraya taşıdım üye ettim ama çoğu aktif olmadı, çoğu için sivaslılık ve o kimlik çok cazip gelmedi, buradaki çok tanınmışlık ve o bilindik yöresel tavırlarımız, saygısızlığımız sevgisizliğimiz insanları burada tutmaya yetmedi, burayı cematin yayın organı propaganda aracı olarak ve kullananlar çok oldu, bu bakış ve sivaslıya bu kafatasçı ilkel faşizan yaklaşım ağır geldi, sivası terkettiren anlayışın buradada hüküm sürmesi kusura bakmayın pek çok eli kalem tutan sivaslı için bir cazibe noktası olmaktan çıkardı siteyi, önyargıları kırmak için çok uğraştım çok fedekarlık yaptım ama insan bir yere kadar diyor ve sinirlerin harap oluyor yoruluyorsun, bir cahilce lafa hoop diyen yok dur diyen yok ayıp diyen yok, tam bir sürü ve grup psikolojisiyle yapılan yanlışlara seyirci kalınıyor ayıplanmıyor, ya çocuktur deniyor ya gençtir denip hoşgörü hep tek taraflı bekleniyor
kimse özeleştiri yapmıyor
herkes çok bilir,
adam daha temel türkçeden haberi yok hayatında bir kitap okumamış ama sana posta koyup ders veriyor birde özelden tehdit mesajı atıyor
çok zibidi geldi geçti buradan, serseriliğini ideolojisi sanan çok gafil geldi geçti buradan ama şimdi yoklar bırakın dahada gelmesinler, ama ya götürdükleri o ise sitenin sizin benim herkesin kaybı, çok kıymetli insanlar tanıdık sohbet ettik fikir alıp fikir verdik yinede sağolsun diyoruz belli bir platform oturmuştu, ama seviye korumadaki başarısılığımız devamlılığı getiremedi herkes kendince sağa sola takıldı, facebook vb sosyal paylaşım siteleri bu ve benzeri tüm siteleri vurdu geçti, ama zamanla belli çizgi paylaşım hoşgörü ortamı ve renk ve çeşit korunursa zamanla yoğunluk yakalanır diye düşünüyorum, eğer insan kendini buluyorsa uzaklık sadece bir tık ötede, yoksa favori listesi o kadar kabarıkki bağlan bağlanabileceğin kadar site çok, ama iki satırla nerede kime kendini anlattığın ifade ettiğin yer senin için en önemli yer, eğer onuda yapamıyorsan kusura bakma köşedi x e kadar aramızdaki bağı koparmanın kısa yolu, içinde bir gıdım başkasını sevmeye hazır yüreği olmayanın, paylaşılan bir muhabbetin bir sıcak çay kıvamında keyfi olmayacaksa muhabbetin yoksa ne önemi var aynı yerde doğmuşluğun
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)